Jest wielokierunkowo utalentowanym artystą i nauczycielem, stosującym muzykę do leczenia. Nagrał ponad dwanaście tytułów. Jego pieśni są odbiciem uniwersalnych zasad duchowych widzianych oczami jego ludzkiej podróży. Założył m.in. centrum Inner Hormony/Medicine Music oraz, MusicHeals.Net, oferujące usługi muzyczne i sztuki leczenia. Jego artystyczne przesłanie opiera się na intuicji. Jest nim sprowadzenie sugestywnego uczucia bycia zauważonym, rozpoznanym i wspomaganym w najbardziej podstawowych potrzebach. Wraz z grupą nauczycieli Companion Arts, Michael oferuje szkolenia dla środowisk medycznych: Care for the Journey, Grace in Practice, oraz Art of Presence. Jego klientami są szpitale, hospicja, oraz kliniki wellness w całej Ameryce Północnej. Michał jest także pisarzem, autorem sztuk teatralnych, humorystą, projektantem graficznym i fotografem. Przebywa w Północnej Karolinie i w Szwajcarii.
Dział: Oferta muzyczna

Wyjątkowy Dar miłości dla Tych, którzy odchodzą i Tych, którzy zostają. Przekazom wielkich duchowych autorytetów towarzyszy przepiękna gra na pianinie Gary Malkina. Wsparcie w szpitalach, hospicjach, miejscach, w których ludzie muszą zmierzyć się z lękiem i rozpaczą.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/michael_stillwater/michael_stillwater_graceful_passages_02.mp3{/play}

Z przyjemnością prezentujemy nagranie, które mieliśmy zaszczyt wprowadzić na polski rynek w latach 90 tych na kasecie. Przez wiele lat kaseta stanowiła hit ?ANANDY? a pierwszy utwór ?Heart of the Mother? od pierwszych dźwięków porywał serca słuchaczy na każdej prezentacji. Porywa je nadal na całym świecie, o czym świadczy fakt, że został uznany na PIEŚŃ ROKU 2005.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/michael_stillwater/voices_of_the_heart/2.mp3{/play}2. Alleluia We Praise 5:14}

ChantWave at Grace Cathedral Universal Chants of Spirit.

(2006) Zbiór 9 pięknych pieśni, sprowadzających nadzieję, uzdrawiających duszę. Nagrane podczas trzech uroczystości w Grace Cathedral w San Francisco. Łączą poetyckie teksty Chritiny Quinn, wyszukaną graęna pianinie Gary Malkina, rdzenne melodie fletowe Blue Wolf i wokale innych muzyków.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/michael_stillwater/chantwave/2.mp3{/play}2. Heart of the Mother 8:32

Dotykające serca pieśni Michaela Stillwatera  pochodzące ze zbiorów z lat 1980-1990. Jego głęboki ciepły głos ma niezwykłe właściwości terapeutyczne ? przynosi otuchę. Pieśni wprowadzą miłość, piękno i  leczenie, inspirację i wewnętrzny pokój ludziom w każdym wieku.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/michael_stillwater/arc_in_time/1.mp3{/play}1. Awakening 2:44

 

Dział: Redukcja Stresu

Łagodne, przepiękne pieśni, znakomitego artysty i terapeuty, bardzo delikatne I głęboko uzdrawiające. Świetne narzędzie do redukcji stresu, psychoterapii, szczególnie w stanach zmęczenia, zwątpienia. Wyciszają a jednocześnie oczyszczają umysł i duszę z negatywnych emocji uruchamiając pokłady sił i nadziei.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/michael_stillwater/journey_songs/2.mp3{/play}2. Living Inside Your Love 5:38

Intuicyjne pieśni solo oraz gitara. Towarzyszą oczekiwaniu na dziecko i jego narodzinom, łagodzą stres i ból związany z porodem i podnoszą na duchu. Michael kroczy drogą leczenia troską i delikatnością. Ta muzyka wspiera twórczy proces w każdym momencie życia.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/michael_stillwater/birth_song//1.mp3{/play}1. Mother of All 5:54

 

 

 

Dział: Muzykoterapia