Kontynuacja nagrania Celestial Reiki?, które odniosło wielki sukces. J. Goldman i Laraji ponownie stworzyli nadzwyczajną muzykę o hipnotycznym brzmieniu, muzykę, otwiera kanały energii Reiki do leczenia i przemiany.
Wykonywana na instrumentach klawiszowych, flecie, gitarze, dzwonach i cytrze. Łagodna, płynna fala dźwięku, doskonała do relaksacji i medytacji.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jonathan_goldman/celestial_reiki_2/01_convergence.mp3{/play} 1. Convergence 23:37

Dział: Muzyka do reiki

Delta Sleep System. Program 2. Kontynuacja Prog.1
Nagranie stosuj zarówno wtedy, kiedy masz trudności z zaśnięciem jak i podczas snu.
Muzyka bez linii melodycznej. Taka muzyka jest zawarta w utworach o wielu poziomach dźwięku, nagranego z zastosowaniem mikrofonów 3-D, stąd rozchodzi się we wszystkich kierunkach.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jeffrey_thompson/delta_sleep_2/1.mp3{/play}1. Program 2: Fail Asleep/Stay Asleep/Wake Up Rejuvenated 30:15

Dział: Muzyka do Snu

Alpha Relaxation System, Profesjonalne, stworzone w wyniku 20 lat pracy i badań naukowych tło dźwiękowe. Zestaw nagrań poprawiających funkcjonowanie mózgu, stworzony przez dr Jeffreya Thompsona, który dzięki pionierskiej pracy z tysiącami pacjentów i wolontariuszy dokonał przełomowych odkryć ukazujących pobudzenie fal mózgowych poprzez muzykę zawierającą określone wzorce częstotliwości dźwiękowych.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jeffrey_thompson/alpha_relaxation_2/1.mp3{/play}1. Alpha Relaxation System 2.0 - SIn the Zone 30:28

Nagranie pobłogosławione przez słynnego brazylijskiego uzdrowiciela Jana od Boga, dokonane w jego duchowym centrum w Abadianie. Harfa, flet, instrumenty strunowe i dęte oczyszczą serce i umysł, sprowadzą stan relaksu, umożliwiający działanie leczniczej energii.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/gerald_jay_markoe/healing_energy/1.mp3{/play}1. Melody of Angels (Gerald Jay Markoe) 4:16

Pomysł stworzenia płyty ?Angel Flight? narodził się w piramidzie w Gizie, w Egipcie, gdzie Christoph Hausmann spotkał Erika Berglunda i zaprosił go do Niemiec, aby dokonać nagrania. W czasie podróży koncertowej w Niemczech i Szwajcarii, Erik przyłączył się do Christopha w miejscu, które było kiedyś główną kwaterą nazistów . Obecnie jest tam studio nagrań i ?Centrum Światła?.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/erik_berglund/angel_flight/1.mp3{/play}1. Angel call 5:42

Zjawiskowa muzyka, ulotna i tajemnicza inspirowana przez skupisko gwiazd znane jako Plejady. Instrumenty klawiszowe tworzą bogatą orkiestrację,  doskonałe tło do relaksacji, masażu, medytacji i leczenia a także uczenia się. Rozwija wyobraźnię i kreatywność.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/gerald_jay_markoe/melodies_from_the_pleiades/1.mp3{/play}1. The Call Of The Pleiades 3:43

Muzyka Mozarta w pięknej, wdzięcznej aranżacji Markoe, wykonywana na dzwoneczkach. Żywe, ilustracyjne utwory specjalnie dobrane w celu przyciągania uwagi dzieci, skupiania jej na konkretnym zadaniu, rozwijania kreatywności. Nagranie to wspomaga koordynację pracy półkul mózgu, poprawia pamięć i koncentrację.

 {play}http://www.anandamusic.pl/mp3/gerald_jay_markoe/playtime_music/1.mp3{/play}
1. Divertimento First Movement K136 5:28

Drugie miejsce na liście muzyki leczniczej i relaksacyjnej ,,Najlepsza w swoim rodzaju" - Music Boulewand Przestrzenna niebiańska muzyka do relaksacji, medytacji i leczenia inspirowana Plejadami.
Sprowadza wrażenie unoszenia się wśród gwiazd. Nadaje się do kilku rzeczy. Przede wszystkim dostarcza ogromnej przyjemności słuchania.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/gerald_jay_markoe/music_from_the_pleiades/1.mp3{/play}
1. The Pleiades 3:10

Dział: Muzyka do Nauki

Kompozycje Yoganandy przekazane są przez Geralda Jay Markoe w ciekawej, inspirującej aranżacji. Odzwierciedlają transcendentalną naturę i szlachetną osobowość wielkiego mistrza, który je stworzył w chwili natchnienia, a zarazem przemawiają do serca, zachwycają i wyciszają, stanowiąc nieocenioną pomoc dla praktykujących jogę i inne ścieżki rozwoju.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/gerald_jay_markoe/celstial_music_for_yoga/9.mp3{/play}
9. I Will be Thine Always 9:59

Dział: Rozwój Duchowy

Muzyka na tym nagraniu została precyzyjnie dobrana - tempo, tonacja i melodia zmieniają się w zależności od wyboru i przeznaczenia.

Korzyści wypływające z tego nagrania są wzbogacone za każdym razem, z każdą sesją, wprowadzając nową stymulację mentalną i kreatywną.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/don_campbell/mozart_for_moms/1.mp3{/play}1. La ci darem la mano from Don Giovanni, K.527 2:52

Strona 1 z 2