Muzyka, która czci energie kierunków świata i żywiołów oraz celebruje męskie  aspekty boskości poprzez sakralny dźwięk. Stanowi tło dla doświadczenia inicjacyjnego. Prezentuje grupowy śpiew i grę na bębnach mężczyzn w połączeniu z głosami natury, dźwiękami dzwonów, gongów, tybetańskich czar ,tubylczych instrumentów i głosów.

1. Hey Yungua 8:48

Dział: Muzyka transowa

Bestseller muzyki duchowej ! Przywołuje Tarę ,boginię Współczucia. Prezentuje chóralne śpiewy kobiet i mężczyzn, śpiew owertonów tybetańskich, misy tybetańskie, potężne plemienne rytmy bębnów. Słuchanie tej muzyki jest rytuałem samo w sobie, dostarczy ci boskiej energii. ?Można uzyskać wspaniałe efekty poprzez nawet pojedyncze wysłuchanie siedząc lub tańcząc? Common Ground.

1. Tantric Tara 26:22

Dział: Muzyka transowa

Absolutna nowość w twórczości J. Goldmana. Interesująca fuzja starożytnych świętych dźwięków i współczesnych rytmów tanecznych - pierwsza muzyczna podróż ?techno? poprzez czakry. Sanskryckie mantry, kabalistyczne samogłoski, kamertony pitagorejskie, odgłosy środowiska, częstotliwości psychoakustyczne, śpiewy tybetańskie, dzwony i misy, wokalne intonacje, instrumenty klawiszowe oraz rytm ?techno?.

1. 1st Chakra "The Gateway Opens" 8:29

Dział: Muzyka transowa

Mistrzowska gra na bębnach. Brent Lewis od 25 lat podróżuje po świecie i eksperymentuje sięgając do korzeni rytmów bębnów afrykańskich kubańskich i środkowo wschodnich.
W jego grze nakładają się na siebie tradycyjne szamańskie rytmy bębnów i melodyjne rytmy bębnów Ikauma- jedynego na świecie zestawu 22 chromatycznie zestrojonych bębnów. Różna wysokość dźwięku sprawia, że tworzą one wyraziste melodie.

02. Ode To Buckwheat 5:04

Dział: Muzyka Etniczna

Gorąca i absolutnie porywająca, nasycona muzyka. Zmysłowe, transowe rytmy bębnów Ikamuma, niekiedy didgeridoo, nadające klimat szamański, gitara i wokal. Radość dla wielbicieli mistrzowskiej gry na bębnach. Muzyka podnosząca energię i wiarę w siebie.
Muzyka Brenta przekazuje  rytmy przodków różnych kultur i zbiera je razem w szczególny sposób, sprawiając, że ludzie uwielbiają wsłuchiwać się w nie. 


1. Dinner At The Sugerbush 5:16

Dział: Muzyka transowa

Thunder down under. Tribal Drumming and Didgeridoo
Brent Lewis & Peter Wood Bębny różnych plemion.

Brent studiuje plemienne rytmy. Jego trzy pierwsze płyty ?Earth Tribe Rhythms?, ?The Primitive Truth? oraz ?Rhythm Hunter? prezentują najwyższy stopień wtajemniczenia w grze na bębnach. Sprzedają się całkiem nieźle na świecie.

1. Outback Attack 5:15

Dział: Muzyka Etniczna

Zachwycające mistrzowską grą melodyjne nagranie stworzone podczas jedynego w swoim rodzaju spotkania jam session. Bębnom Ikauma i perkusji Brenta towarzyszyli Tony Selvage na skrzypcach elektrycznych i Rolando Gingras na syntezatorze dętym EVI. Ten fantastyczny, spontanicznie powstały zespół uchwycił esencję uniwersalnego rytmu i melodii w niesamowitym muzycznym rytuale, w którym czary mieszają
się ze zmysłowością, radością, filozofią  i magią życia.

1. Salsa 5:01

Dział: Muzyka transowa

Podróżując po świecie Brent spędził wiele lat studiując rytmy i zbierając instrumenty perkusyjne. Wydając tytuł ?Earth Tribe Rhythms? w 1990, zrealizował swoje marzenie- zbudował studio nagrań, zaprojektowane i poświęcone dźwiękom bębnów.

W swoich podróżach zbiera informacje z różnych kultur i zgłębia rytmy tak jak górnik, który natrafił na żyłę wiedzy.

1. Jungle Sugar 4:44

Dział: Muzyka transowa