Muzyczne dzieło dźwięku i przemiany przeznaczone do równoważenia, wzbogacania siedmiu czakramów. Długo oczekiwana kontynuacja Chakra Chants laureata dwóch nagród Visionary Award: ?Album Roku? oraz ?Najlepszy album muzyki leczniczo - medytacyjnej? Niezwykłe nagranie, które łączy wiedzę kompozytora zarówno o duchowych i naukowych aspektach dźwięku.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jonathan_goldman/chakra_chants_2/1.mp3{/play} 1. Earth Tones (Base Chakra) 8:33

Flutes of Interior Time to pierwsze nagranie Sarah Benson wydane przez Spirit Music. Kluczem do tej muzyki jest jej zrozumienie miłości w tworzeniu dźwięków. Ten efemeryczny składnik odgrywa główną rolę w sferze leczniczego oddziaływania jakiejkolwiek muzyki i to zrozumienie jest niewidocznym nurtem Flutes of Interior Time.
Ta muzyka jest doskonała do medytacji i głębokiej relaksacji.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jonathan_goldman/sarah_benson_ecstatic_flute_1.mp3{/play}1. Flutes of Interior Time 26;51

Melodie rdzennych Amerykanów na flet, miękkie uderzenia bębna w rytmie bicia serca (60 na minutę) Dźwięki natury w nocy przeniosą Cię do świata pokoju, piękna i harmonii. Muzyka skomponowana w Sedonie - Arizona do głębokiej relaksacji, snu i leczenia.

 {play}http://www.anandamusic.pl/mp3/gerald_jay_markoe/star_spirits/1.mp3{/play}1. Water 7:52

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/don_campbell/children_vol_1//1.mp3{/play}1. "Rondo" from Eine Kleine Nachtmusik, K.525 (The Cambridge Buskers) 3:36

Dział: Muzyka do Nauki

Unikalna podróż w świat rdzennych Amerykanów. Oryginalne śpiewy obrzędowe i lecznicze w wykonaniu znakomitych muzyków i pieśniarzy indiańskich: Brooke Medicine Eagle, Spotted Eagle, Wil Numkena. Towarzyszą im chór oraz odgłosy rzeki Kolorado, wiatru, pioruna, śpiew ptaków cykad i świerszczy.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/robert_gass/medicine_wheel/9.mp3{/play}
9. Buffalo Entrance Song 2:28

Dział: Muzyka Etniczna

Wyjątkowo sugestywna muzyka etniczna. Przejmujące autentyzmem oraz głębokim mistycyzmem śpiewy szamańskie inicjacyjne dawnych mieszkańców Ameryki Środkowej i Południowej. Intonowane w starożytnych językach Hopi i Nahuatl, lecznicze pieśni, przywołujące duchy, i siły natury.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jim_berenholtz/xochimoki/2.mp3{/play}2. Naui Ollin (1st Movement) 2:26

Dział: Muzyka Etniczna

Oto nagranie, przez wiele lat będące absolutnym hitem wydawniczym Ananda Music i światowym bestsellerem w dziedzinie muzyki leczniczej i medytacyjnej.
Muzyka wyjątkowej urody i potężnej mocy przywracania równowagi ciała i umysłu. Mantry leczące różne części ciała, prowadzące do transcendencji i mądrości serca. Głos Patricka jest odbiciem czystej miłości i piękna, kompozycje odznaczają się kunsztem i mistyczną głębią.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/patrick_bernard/patrick_bernard_atlantis_angelic/03partthree.mp3{/play}
3. OM Namo Bhagavate Vasudevaya 5:49

Poetyckie połączenie dwóch kultur w romantycznych utworach na japoński flet shakuhachi i harfę. Muzyka o szlachetnym brzmieniu, doskonała do medytacji, relaksacji, stwarza przyjemny nastrój przy rozmowach, spotkaniach we dwoje podczas posiłków.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/michael_mccabe/michael_mc_cabe_windows/1.mp3{/play}1. Vision 31:04

Muzyka do medytacji i kontemplacji. Unikalne dzieło łączące wysoce zróżnicowane tony dzwonów tybetańskich z tradycyjnymi utworami medytacyjnymi Zen na shakuhachi, japoński flet bambusowy.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/john_singer/john_singer_shakuhachi_bell/4.mp3{/play}4. Yugure no Kyoku 14:18

Dział: Rozwój Duchowy

Znakomita muzyka do medytacji i wizualizacji. Zbiór dziesięciu utworów Zen zwanych Honkyouku, wykonywanych na japońskim flecie shakuhachi. W dawnej Japonii były wykorzystywane w praktykach religijnych. Wykonane z niebywałym kunsztem zachwycają szlachetną barwą brzmienia i zmiennością nastrojów.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/john_singer/john_singer_shakuhachi_zen/4.mp3{/play}4. San'ya Seiran 5:35