204PSI 5
Nagranie w głęboki sposób wywołujące trans i wzbogacające sen/ wizualizację.
Ten program akustyczny łączy w sobie specjalnie zaprojektowane wzorce częstotliwości, 3-wymiarowy dźwięk ?surround?, unikalne stworzone specjalnie do tego nagrania, jedyne w swoim rodzaju dźwięki, głosy przyrody,

Drugie miejsce na liście muzyki leczniczej i relaksacyjnej ,,Najlepsza w swoim rodzaju" - Music Boulewand Przestrzenna niebiańska muzyka do relaksacji, medytacji i leczenia inspirowana Plejadami.
Sprowadza wrażenie unoszenia się wśród gwiazd. Nadaje się do kilku rzeczy. Przede wszystkim dostarcza ogromnej przyjemności słuchania.


1. The Pleiades 3:10

Dział: Muzyka do Nauki

Kaseta z muzyką do filmu Wernera Herzoga ?Gasherbrum ? die Leuchtende berg.? Miękko i pogodnie, niekiedy kontemplacyjne brzmiące kompozycyjna fortepian, gitary, wokal i chór. W niepowtarzalny sposób łączą elementy dawnych obrzędów mistycznych i współczesne rytmy. Są przejrzyste i bezpretensjonalnie piękne, Inspirują, napełniają pokojem i nadzieją.

2. Spirit of Peace 7:18

Dział: Muzyka Filmowa

Ffortepian, gitara, obój, skrzypce, tampura i sopran o miękkim brzmieniu w pełnych finezji i liryzmu impresjach mistycznych Przez melomanów uważana za perłę współczesnej muzyki kontemplacyjnej.

3. Hosianna - Mantra 10:16

Dział: Rozwój Duchowy

Muzyka kontemplacyjna o niezwykłej głębi, porywająca ilustracja wewnętrznej pielgrzymki i duchowej przemiany. Chór, fortepian, gitara, pojedyncze wokale, saksofon sopranowy oraz instrumenty perkusyjne po mistrzowsku łączą elementy narracji, liryzmu i mistycyzmu, filozoficzną refleksję i najwyższą ekstazę.

1. Wehe Khorazin 6:26

 

Muzyka do filmu Wernera Herzoga ?Aguirre? .Przestrzenna i narracyjna, w zaskakujący a zarazem w genialny sposób łączy różne style, ukazuje nowe brzmienia instrumentów. Prezentuje obfitość nastrojów i tematów, sprzyja duchowym poszukiwaniom. Jest arcydziełem, inspiracją dla wielu twórców muzyki filmowej.

1. Aguirre I 6:17

Dział: Muzyka Filmowa

1. The Forest Frolic 03:42

 czas całkowity: 53:43

 Cena 35,00 30,00 zł

Jest o spełnianiu marzeń serca dla jednostek I społeczeństwa a stworzenie tego stało się spełnieniem mojego marzenia.
W połowie lat 80 tych obudziłem się pewnego ranka, słysząc wyjątkową symfonię wewnątrz siebie. ?Niegdy nie dam rady tego spisać?, pomyślałem i wtedy muzyka zatrzymała się. Poczułem głęboki smutek i postanowiłem pracować nad sobą, aby być przygotowany, kiedy następnym razem usłyszę takie piękno wewnątrz.


8. Integration and Empowerment 6:10

1. Carousel 5:00

czas całkowity: 43:38

Dział: Redukcja Stresu