?Autentyczne nagranie prezentujące starożytne mantry śpiewane nadzwyczajnym ?głębokim  głosem? tybetańskim. Jest to potężne narzędzie do słuchania i uczenia się tych mantr a zarazem do wytwarzania energii przemieniających, przywołujących istoty boskie.
Naprawdę, wielkim błogosławieństwem jest, że Lama Tashi zezwolił na zamanifestowanie się  ?Tibetan Master Chants?.?

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jonathan_goldman/jonathan_goldman_tibetan_master_chants_mantra_of_blessing_2.mp3{/play}2. Mantra Of Blessing  Purification 6:19

Dział: Rozwój Duchowy

Płyta figuruje na wszystkich listach najlepiej sprzedawanych tytułów muzyki medytacyjnej w Stanach Zjednoczonych. Muzyka do medytacji, relaksu i leczenia. Sprowadza głębokie doświadczenie pokoju. Harfy i flety azjatyckie, tybetańskie święte czary kryształowe, dzwony i gongi tybetańskie i instrumenty klawiszowe i dźwięki natury.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/gerald_jay_markoe/zen_meditations/4.mp3{/play}4. Non Duality 5:01

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/rahul_saykaputra/concerts_la_2/3.mp3{/play}3. Drut Tin Tall & Jhala 16:53

Dział: Muzyka Etniczna

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/rahul_saykaputra/concerts_la_1/2.mp3{/play}2. Vilambit Tin Taal 22:24

Dział: Muzyka Etniczna

Klasyczna raga indyjska na sitar i tablę w mistrzowskim wykonaniu. Zachwyca bogactwem i potęgą uczuć, doprowadzając słuchaczy do najwyższej ekstazy. Wirtuozeria gry Rahula na sitarze przejawia się w idealnej równowadze między ekspresją uczuć a matematyczną dyscypliną w ich kontrolowaniu.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/rahul_saykaputra/nirvana/1.mp3{/play}1. Unit 11 28:21

 

Dział: Muzyka Etniczna

Dźwiękowe Feng Shui. Perfekcyjnie skomponowana muzyka o przestrzennym, łagodnym brzmieniu a zarazem wielkiej mocy równoważenia i oczyszczania energii w pomieszczeniu.

Sprowadza harmonię i dobre samopoczucie, aktywuje twoją naturalną moc leczenia osiągania sukcesu. Doskonałe tło do jogi, masażu, relaksacji.
?Przemienia negatywne częstotliwości obecne w pomieszczeniu, w którym jest odtwarzana w pozytywne fotony?

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/patrick_bernard/patrick_bernard_sonic_feng_shui/5.mp3{/play}5. Healthy Landscaping 5:06

Starożytna technika szamańska, która wzmacnia owertony w ludzkim głosie, pozwalająca jednej osobie śpiewać dwa lub więcej dźwięków jednocześnie. Podobnie jak białe światło przechodząc przez pryzmat rozszczepia się na poszczególne częstotliwości- kolory tęczy, owertony są kolorami głosu.

Te przypominające brzmienie fletu dźwięki czystej częstotliwości ponad głosem śpiewającego są rozpoznawalne jako mające wielką moc terapeutyczną.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/nestor_kornblum/nestor_kornblum_harmonic_encounters/10.mp3{/play}10. Rainbow People 6.27

Trzech pionierów pracy z dźwiękiem i energiami zabierze Cię w podróż poprzez siedem cza kramów, aby pomóc Ci odnaleźć swoją równowagę wewnętrzną, wzbogacić doświadczenia medytacji, odrodzenia, dostarczyć inspiracji. Bogactwo instrumentów, perfekcja wykonania. Owertony, misy tybetańskie, rainstick, dzwonki, monochord, koto, wokale, mongolski śpiew gardłowy, bębny, didgeridoo, święte sylaby, śpiew owertonowy, obój, dźwięki oceanu, harfa, wibrafon.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/nestor_kornblum/nestor_kornblum_journey_chakras/3.mp3{/play}3. 3rd Chakra 6:46

Dział: Muzyka transowa

Mantry śpiewane w tradycyjnym stylu przez Kriyanandę przy dźwięku 120 tampur. Przez tysiąclecia, Mantra Gajatri oraz Mantra Mahamrityunjaya rozbrzmiewały echem ponad brzegami świętej rzeki Ganges. Mantry wyrażają tęsknotę serca za pokojem, mądrością i najwyższą wolnością od wszystkich ziemskich ograniczeń.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/kriyananda/kriyananda_mantra/1.mp3{/play}1. Gayatri Mantra 34:53

Dział: Rozwój Duchowy

Poetyckie połączenie dwóch kultur w romantycznych utworach na japoński flet shakuhachi i harfę. Muzyka o szlachetnym brzmieniu, doskonała do medytacji, relaksacji, stwarza przyjemny nastrój przy rozmowach, spotkaniach we dwoje podczas posiłków.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/michael_mccabe/michael_mc_cabe_windows/1.mp3{/play}1. Vision 31:04

Strona 1 z 2