Utwory Mozarta skomponowane w wieku 5-8 lat grane na gitarach. Są to już w pełni dojrzałe kompozycje o doskonałej konstrukcji. Stworzona przez genialne dziecko muzyka przeznaczona jest dla dzieci ? aby zainspirować je do odkrywania i rozwijania swoich talentów.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/gerald_jay_markoe/music_by_young_mozart/1.mp3{/play}
1. Klavierstucke In F Major 2:01

Dział: Muzyka do Nauki

Dotykające serca pieśni Michaela Stillwatera  pochodzące ze zbiorów z lat 1980-1990. Jego głęboki ciepły głos ma niezwykłe właściwości terapeutyczne ? przynosi otuchę. Pieśni wprowadzą miłość, piękno i  leczenie, inspirację i wewnętrzny pokój ludziom w każdym wieku.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/michael_stillwater/arc_in_time/1.mp3{/play}1. Awakening 2:44

 

Dział: Redukcja Stresu

Łagodne, przepiękne pieśni, znakomitego artysty i terapeuty, bardzo delikatne I głęboko uzdrawiające. Świetne narzędzie do redukcji stresu, psychoterapii, szczególnie w stanach zmęczenia, zwątpienia. Wyciszają a jednocześnie oczyszczają umysł i duszę z negatywnych emocji uruchamiając pokłady sił i nadziei.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/michael_stillwater/journey_songs/2.mp3{/play}2. Living Inside Your Love 5:38

Intuicyjne pieśni solo oraz gitara. Towarzyszą oczekiwaniu na dziecko i jego narodzinom, łagodzą stres i ból związany z porodem i podnoszą na duchu. Michael kroczy drogą leczenia troską i delikatnością. Ta muzyka wspiera twórczy proces w każdym momencie życia.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/michael_stillwater/birth_song//1.mp3{/play}1. Mother of All 5:54

 

 

 

Dział: Muzykoterapia

Pogodne kompozycje gitarowe z towarzyszeniem fortepianu, perkucji i kontrabasu, ainspirowane muzyką klasyczną, Flamenco, jazzem i rockiem. Wśród utworów interesująca interpretacja ?Amazing Grace?. Łagodzi stres, skutecznie wspomaga terapię, stwarza miłą atmosferę.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/david_michael/high_road/01_far_away_places.mp3{/play} 1. Far Away Places 03:56

Oryginalne połączenie dźwięków oceanu, gitary i instrumentów klawiszowych. Odgłos fal rozchodzi się w powolnym, miarowym rytmie. Miękkie, kojące melodie gitary zdają się podążać za falami, wprowadzając poetycki nastrój. M.Mc Cabe prezentuje przy tym nowe, interesujące brzmienie instrumentu.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/michael_mccabe/michael_mc_cabe_windows/1.mp3{/play}1. Vision 31:04