Michael Stillwater - Chantwave

ChantWave at Grace Cathedral Universal Chants of Spirit.

(2006) Zbiór 9 pięknych pieśni, sprowadzających nadzieję, uzdrawiających duszę. Nagrane podczas trzech uroczystości w Grace Cathedral w San Francisco. Łączą poetyckie teksty Chritiny Quinn, wyszukaną graęna pianinie Gary Malkina, rdzenne melodie fletowe Blue Wolf i wokale innych muzyków.

2. Heart of the Mother 8:32

Uznawane są za klasykę współczesnej muzyki odwołującej się do uniwersalnych wartości duchowych wspólnych wszystkim światopoglądom, istniejących w sercach wszystkich ludzi. Wyjątkowe a zarazem uniwersalne, proste a jednocześnie pełne głębi, przynoszą nieodpartą chęć śpiewania wraz z nagraniem.

Teksty w języku angielskim są łatwe do zrozumienia i śpiewania. Niosą wsparcie i uczucie spełnienia zarówno tym, którzy kroczą swoją indywidualną ścieżką jak i tym, którzy pragną odnaleźć się w konkretnej tradycji duchowej.

Pieśni doskonale sprawdzają się w miejscach, gdzie ludzie potrzebują szczególnego wsparcia, cierpiąc z powodu chorób, zwątpienia, smutku, samotności. Wyjątkowo głęboki, ciepły głos artysty niesie otuchę i pociechę, ma silne właściwości terapeutyczne. Stosowane z powodzeniem m.in. w hospicjum dla dzieci Nadzieja w Toruniu. Słuchajcie, śpiewajcie, doświadczajcie, bądźcie szczęśliwi.

1. In The Name 4:33

2. Heart of the Mother 8:32

3. Breathe 6:17

4. Ocean Heart 5:23

5. One By One 4:40

6. Feel My Love 7:38

7. Reconciliation 2:49

8. Shanti Allelujah 8:01

9. May We All Return 6:04

czas całkowity: 54:01

Cena 35,00 30,00 zł