Wyobraź sobie, że jesteś w świątyni, otoczony setkami ludzi śpiewającymi mantrę ?OM? w ciągłej, płynnej fali sonicznej wibracji. Nagranie stu głosów intonujących ?OM? jest jak pierwotne źródło świętego dźwięku Wszechświata - dźwięku ,który manifestuje wszystko. Jest to dźwięk kosmosu - rezonans boskości.
?Ultimate OM?, połączenie starożytnego, świętego dźwięku OM z nowoczesną wiedzą o psychoakustyce sprowadza pokój i harmonię.

1. Ultimate Om 71:10

Dział: Rozwój Duchowy

Wzorcowa Muzyka Synchro otwierająca nowe przestrzenie dźwięku.  Jednoczesne następuje równoważenie fal mózgowych oraz czakr.Wyspecjalizowane częstotliwości wprowadzają wszystkie siedem czakr w rezonans pozwalają wkroczyć w stan głębokiego relaksu.

1. The Crown Center 4:00

Dział: Rozwój Duchowy

Nagranie prezentuje częstotliwości Świętych Kodów Leczniczych poprzez zastosowanie 9 kamertonów Świętej Harmonii, aby stworzyć wyciszające przestrzenne dźwiękowe środowisko pokoju i wyciszenia.

Do Głębokiej relaksacji i leczenia

1. Waves of Light 72:09

Stworzone przez jednego z najbardziej na świecie cenionych autorytetów w zakresie terapeutycznego zastosowania dźwięku. DE- STRESS składa się z trzech pięknych utworów doskonałych do sprowadzania spokoju i harmonii w twoim domu lub w pracy. Instrumenty klawiszowe, cytra, gitara, flet, harfa, wokale i misy tybetańskie połączone z najnowszymi osiągnięciami technologii dźwięku tworzą spokojną przestrzenną muzykę  dostarczającą wielkiej przyjemności podczas słuchania.

1. Tranquil Space 23:23

Delta Sleep System. Program 1
WEWNĘTRZNE RYTMY I ZEWNĘTRZNE PULSY
Wykorzystując  specjalne częstotliwości dźwiękowe wplecione w łagodnie płynącą ścieżkę dźwiękową, możemy wprowadzić fale mózgowe w stan relaksacji, co prowadzi do głębokiego relaksu i wspomaga sen przynoszący wypoczynek.

1. Program 1: Fail Asleep/Stay Asleep/Wake Up Rejuvenated 30:15

Dział: Muzyka do Snu

PSI 2
Dr Jeffrey Thompson, używa metod służących wprowadzeniu umysłu w stan głębokiej relaksacji poprzez łagodne pobudzenie.
  Powstał kolejny interesujący programu audio, w przyjemny, nieinwazyjny sposób umożliwiający osobie słuchającej płyty usunięcie blokad energetycznych.

PSI 3
Ta ścieżka dźwiękowa jest znakomitym, wyjątkowo wszechstronnym nagraniem, stworzonym przez dr Jeffrey Thompsona, dla re-edukacji umysłu, aby mógł rozpoznać swoje prawdziwe i głębokie pragnienie osiągnięcia i utrzymywania stanu relaksu, w znakomity sposób ułatwiającego radzenie sobie z czynnikami wywołującymi stres.

Klinicznie potwierdzone muzyczne  narzędzie ułatwiające zasypianie, pomaga zapaść w sen, pozostać we śnie, aby obudzić się  z uczuciem spokoju i przypływu sił, odrodzenia i świeżości. Łagodne krajobrazy muzyczne zmieszane z impulsami fal Delta wyciszą umysł i wprowadzą cię w sen zapewniający wypoczynek i odrodzenie sił. 

1. Ambience 29:31

Dział: Muzyka do Snu

Nagranie służące jako program wewnętrznego ćwiczenia. Poprzez pobudzanie fal Theta pomaga trenować mózg ? ułatwia wchodzenie w stan myślenia wynalazczego, twórczego rozwiązywania problemów, zadań, tworzenia sztuki wizualnej, tańca.
Znajdź drogę do artystycznej wizji. Rozświetl  spontaniczne widzenie. Odkryj swój  ukryty geniusz.

Muzyka wprowadzająca cię w nowe wymiary kreatywności i artystycznej wizji

1. Creative Insight 28:10

Dział: Muzyka do Nauki

PSI 4
Bardzo głęboko psychoaktywne dźwięki.
Płyta zawiera głębokie częstotliwości i tonacje, które wywołują rezonans w ciele fizycznym, jest znakomitą, niezwykle profesjonalną pomocą w fizycznym uzdrawianiu.

Strona 1 z 3