Klasyka muzyki leczniczej. Łagodne utwory Mozarta w mistrzowskiej aranżacji  na instrumenty klawiszowe w tempie 28-60 uderzeń na minutę. Zastosowanie: relaksacja, joga, Tai Chi, masaż, muzykoterapia, sen, wspomaganie uczenia się, łagodzenie depresji.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/gerald_jay_markoe/celestial_mozart_for_relaxation/1.mp3{/play}1. Concerto for Flute and Harp 7:50

Dział: Muzyka do Nauki

Inspirowana pradawnymi krainami jednorożców, czarnoksiężników, Druiadmi i Stonehenge zjawiskowa muzyka relaksacyjna stosowana głównie jako tło do jogi, łagodnych ćwiczeń gimnastycznych, masażu, służy jako wprowadzenie do medytacji. Świetnie sprawdza się przy praktykowaniu Tai Chi. Od momentu wprowadzenia jej na polski rynek album jest chętnie wykorzystywany przez nauczycieli jako muzyka do nauki.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/gerald_jay_markoe/ancient_ceremonics/1.mp3{/play}1. Melody from Andromeda 4:32

Dział: Redukcja Stresu

Zamknij oczy i pozwól tej muzyce przepływać przez siebie - rozpocznij 70 minutowy pobyt na Plejadach - z barwnym wachlarzem niezwykłych doznań. Poetycka, marzycielska muzyka do relaksacji, redukcji stresu, rozluźnienia, medytacji, pomocna także w uczeniu się.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/gerald_jay_markoe/best_of_the_pleiades/1.mp3{/play}1. The Pleiades 3:03

Zjawiskowa muzyka, ulotna i tajemnicza inspirowana przez skupisko gwiazd znane jako Plejady. Instrumenty klawiszowe tworzą bogatą orkiestrację,  doskonałe tło do relaksacji, masażu, medytacji i leczenia a także uczenia się. Rozwija wyobraźnię i kreatywność.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/gerald_jay_markoe/melodies_from_the_pleiades/1.mp3{/play}1. The Call Of The Pleiades 3:43

Mistrzowskie nagranie. Relaksujące, medytacyjne melodie łączą elementy klasyki i muzyki ambient. Niezwykła muzyka nagrana na 28 syntezatorach w studio wypełnionym kryształami służąca do afirmacji, wizualizacji, relaksacji, podróży wyobraźni i otwierania serca na miłość.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/gerald_jay_markoe/sacred_music_from_seven_stars/1.mp3{/play}1. Celestial Visitation 4:16

Utwory Mozarta skomponowane w wieku 5-8 lat grane na gitarach. Są to już w pełni dojrzałe kompozycje o doskonałej konstrukcji. Stworzona przez genialne dziecko muzyka przeznaczona jest dla dzieci ? aby zainspirować je do odkrywania i rozwijania swoich talentów.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/gerald_jay_markoe/music_by_young_mozart/1.mp3{/play}
1. Klavierstucke In F Major 2:01

Dział: Muzyka do Nauki

Muzyka dla dzieci ułatwiająca zasypianie, relaksująca. W jaki sposób ta muzyka pomaga dzieciom zapaść w sen ? Dzieci przepadają za dźwiękami dzwonków wszelkiego rodzaju: katarynki, dzwonki sań, dzwonki wietrzne, itd. Kojące, miękkie dźwięki dzwonków grających najpiękniejsze fragmenty łagodnej muzyki Mozarta przyciągają i zatrzymują uwagę dzieci.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/gerald_jay_markoe/sleepytime_music/1.mp3{/play}
1. Romanze from Piano Concerto 23 (Elvira Madigan) 6:56

Muzyka Mozarta w pięknej, wdzięcznej aranżacji Markoe, wykonywana na dzwoneczkach. Żywe, ilustracyjne utwory specjalnie dobrane w celu przyciągania uwagi dzieci, skupiania jej na konkretnym zadaniu, rozwijania kreatywności. Nagranie to wspomaga koordynację pracy półkul mózgu, poprawia pamięć i koncentrację.

 {play}http://www.anandamusic.pl/mp3/gerald_jay_markoe/playtime_music/1.mp3{/play}
1. Divertimento First Movement K136 5:28

Melodie rdzennych Amerykanów na flet, miękkie uderzenia bębna w rytmie bicia serca (60 na minutę) Dźwięki natury w nocy przeniosą Cię do świata pokoju, piękna i harmonii. Muzyka skomponowana w Sedonie - Arizona do głębokiej relaksacji, snu i leczenia.

 {play}http://www.anandamusic.pl/mp3/gerald_jay_markoe/star_spirits/1.mp3{/play}1. Water 7:52

SZCZEGÓLNIE POLECAMY DO UCZENIA SIĘ.

Celestial Mozart for Relaxation Świetna kontynuacja "Celestial Mozart"- bestsellera, który zajął I miejsce w ponad 300 stacjach radiowych w USA. Najpiękniejsze fragmenty łagodnej muzyki Mozarta w przyjemnej aranżacji na instrumenty klawiszowe.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/gerald_jay_markoe/celestial_mozart_for_relaxation_2/7.mp3{/play}7. Adagio

Dział: Muzyka do Nauki
Strona 1 z 3