PSI 1
Oczyszczające, kojące tonacje i dźwięki Różne narządy, kości i nerwy ciała wibrują na określonych częstotliwościach. Badania naukowe wykazują również, że fale mózgowe wchodzą w rezonans na pewnych poziomach częstotliwości. Dzieje się tak w niektórych stanach, takich jak relaksacja, medytacja i uzdrawianie.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jeffrey_thompson/psycho_sensory_1/1.mp3{/play}

Dział: Muzyka do Nauki

205PSI 6
Wzbogaca relaksację na bardzo głębokim poziomie poprawia równowagę emocjonalną
3-wymiarowy dźwięk surround, unikalne dźwięki, dźwięki przyrody, nagrane przez NASA kosmiczne dźwięki z planet i księżyców w Układzie Słonecznym, i muzyka służąca do malowania mentalnych krajobrazów tworzą niezwykłą przestrzeń królestwa dźwięku.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jeffrey_thompson/psycho_sensory_6/1.mp3{/play}

204PSI 5
Nagranie w głęboki sposób wywołujące trans i wzbogacające sen/ wizualizację.
Ten program akustyczny łączy w sobie specjalnie zaprojektowane wzorce częstotliwości, 3-wymiarowy dźwięk ?surround?, unikalne stworzone specjalnie do tego nagrania, jedyne w swoim rodzaju dźwięki, głosy przyrody,

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jeffrey_thompson/psycho_sensory_5/1.mp3{/play}

PSI 2
Dr Jeffrey Thompson, używa metod służących wprowadzeniu umysłu w stan głębokiej relaksacji poprzez łagodne pobudzenie.
  Powstał kolejny interesujący programu audio, w przyjemny, nieinwazyjny sposób umożliwiający osobie słuchającej płyty usunięcie blokad energetycznych.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jeffrey_thompson/psycho_sensory_2/1.mp3{/play}

PSI 4
Bardzo głęboko psychoaktywne dźwięki.
Płyta zawiera głębokie częstotliwości i tonacje, które wywołują rezonans w ciele fizycznym, jest znakomitą, niezwykle profesjonalną pomocą w fizycznym uzdrawianiu.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jeffrey_thompson/psycho_sensory_4/1.mp3{/play}

Wielościeżkowe, rozbudowane kompozycje ułatwiające twórcze myślenie, powiększające ekspresję. Dzięki zastosowaniu złożonych technik wprowadza impulsy pobudzające wytwarzanie przez mózg fal Theta. Prowadzi do odkrycia własnego geniuszu i inspiracji.
Rozwinięcie Uwolnij swoją artystyczną ekspresję. Rozjaśnij wewnętrzny wzrok i wizję  Odkryj nowe światy kreatywności

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jeffrey_thompson/creative_mind_system_1/1.mp3{/play}1. Inspiration 33:41

Dział: Muzyka do Nauki

PSI 3
Ta ścieżka dźwiękowa jest znakomitym, wyjątkowo wszechstronnym nagraniem, stworzonym przez dr Jeffrey Thompsona, dla re-edukacji umysłu, aby mógł rozpoznać swoje prawdziwe i głębokie pragnienie osiągnięcia i utrzymywania stanu relaksu, w znakomity sposób ułatwiającego radzenie sobie z czynnikami wywołującymi stres.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jeffrey_thompson/psycho_sensory_3/1.mp3{/play}

Nagranie służące jako program wewnętrznego ćwiczenia. Poprzez pobudzanie fal Theta pomaga trenować mózg ? ułatwia wchodzenie w stan myślenia wynalazczego, twórczego rozwiązywania problemów, zadań, tworzenia sztuki wizualnej, tańca.
Znajdź drogę do artystycznej wizji. Rozświetl  spontaniczne widzenie. Odkryj swój  ukryty geniusz.

Muzyka wprowadzająca cię w nowe wymiary kreatywności i artystycznej wizji

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jeffrey_thompson/creative_mind_system_2/1.mp3{/play}1. Creative Insight 28:10

Dział: Muzyka do Nauki

Delta Sleep System. Program 2. Kontynuacja Prog.1
Nagranie stosuj zarówno wtedy, kiedy masz trudności z zaśnięciem jak i podczas snu.
Muzyka bez linii melodycznej. Taka muzyka jest zawarta w utworach o wielu poziomach dźwięku, nagranego z zastosowaniem mikrofonów 3-D, stąd rozchodzi się we wszystkich kierunkach.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jeffrey_thompson/delta_sleep_2/1.mp3{/play}1. Program 2: Fail Asleep/Stay Asleep/Wake Up Rejuvenated 30:15

Dział: Muzyka do Snu

Przełomowa technologia dźwiękowa oparta na twoich naturalnych falach mózgowych. W ciągu naszego życia wszyscy doświadczamy różnych stanów świadomości. Zwykła świadomość aktywności, sen, marzenia senne są powszechnymi stanami. Od czasu do czasu doświadczamy nadzwyczajnych stanów, w których jesteśmy bardziej wyciszeni, albo szczególnie rozbudzeni i świadomi, lub też wyjątkowo kreatywni.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jeffrey_thompson/sleep_rejuvenation/1.mp3{/play}1. Rejuvenation Sleep - (Mid-Deep Delta) 21:00

Dział: Muzyka do Snu
Strona 1 z 4