Istotnym elementem największych tradycji religijnych ziemi jest rola dźwięku jako pierwotnej, twórczej siły, poprzez którą powstało wszelkie istnienie. ?Angel and the Goddess? przedstawia dwie bardzo odmienne kompozycje dźwiękowe, występujące przedtem jako dwa odrębne wydawnictwa ?ANGEL OF SOUND? and ?SONG OF SARASWATI?. Obydwa utwory przywołują i czczą  boskie istoty dźwięku- Saraswati , Boginię Muzyki i Shamaela, Anioła Dźwięku.

{{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jonathan_goldman/angel_and_the_goddess/1.mp3{/play} 1. Song Of Saraswati 26:29

Dział: Muzyka transowa

Album stworzony dla warsztatów Jego Świątobliwości Dalai Lamy w Kalifornii. Nagranie zawiera dwie potężne mantry buddyzmu tybetańskiego przeznaczone do przywoływania boskich energii do leczenia i medytacji, relaksacji. Dźwięki: śpiew owertonów, w tym owertony tybetańskie, śpiewy chóralne, tybetańskie, misy i dzwony, flety rdzennych Amerykanów.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jonathan_goldman/medicine_buddha/1.mp3{/play} 1. Menla Mantra 11:31

Bestseller muzyki duchowej ! Przywołuje Tarę ,boginię Współczucia. Prezentuje chóralne śpiewy kobiet i mężczyzn, śpiew owertonów tybetańskich, misy tybetańskie, potężne plemienne rytmy bębnów. Słuchanie tej muzyki jest rytuałem samo w sobie, dostarczy ci boskiej energii. ?Można uzyskać wspaniałe efekty poprzez nawet pojedyncze wysłuchanie siedząc lub tańcząc? Common Ground.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jonathan_goldman/trance_tara/1.mp3{/play} 1. Tantric Tara 26:22

Dział: Muzyka transowa

Wyjątkowo sugestywna muzyka etniczna. Przejmujące autentyzmem oraz głębokim mistycyzmem śpiewy szamańskie inicjacyjne dawnych mieszkańców Ameryki Środkowej i Południowej. Intonowane w starożytnych językach Hopi i Nahuatl, lecznicze pieśni, przywołujące duchy, i siły natury.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jim_berenholtz/xochimoki/2.mp3{/play}2. Naui Ollin (1st Movement) 2:26

Dział: Muzyka Etniczna

Brent Lewis po mistrzowsku, w niepowtarzalny sposób interpretuje znane na całym świecie piosenki dziecięce na Ikauma - unikatowym zestawie 22 chromatycznie zestrojonych bębnów. Różna wysokość dźwięku sprawia, że tworzą one wyraziste melodie. Brzmią jak afrykańskie rytmy, co sprawia, że są niezwykle atrakcyjne i świetnie odbierane przez dzieci i przez dorosłych.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/brentlewis/brent_lewis_rhytm_basket/02shortninbread.mp3{/play}02. Shortnin Bread 3:38

Mistrzowska gra na bębnach. Brent Lewis od 25 lat podróżuje po świecie i eksperymentuje sięgając do korzeni rytmów bębnów afrykańskich kubańskich i środkowo wschodnich.
W jego grze nakładają się na siebie tradycyjne szamańskie rytmy bębnów i melodyjne rytmy bębnów Ikauma- jedynego na świecie zestawu 22 chromatycznie zestrojonych bębnów. Różna wysokość dźwięku sprawia, że tworzą one wyraziste melodie.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/brentlewis/brent_lewis_earth_tribe_rhythms/02odetobuckwheat.mp3{/play}02. Ode To Buckwheat 5:04

Dział: Muzyka Etniczna

Gorąca i absolutnie porywająca, nasycona muzyka. Zmysłowe, transowe rytmy bębnów Ikamuma, niekiedy didgeridoo, nadające klimat szamański, gitara i wokal. Radość dla wielbicieli mistrzowskiej gry na bębnach. Muzyka podnosząca energię i wiarę w siebie.
Muzyka Brenta przekazuje  rytmy przodków różnych kultur i zbiera je razem w szczególny sposób, sprawiając, że ludzie uwielbiają wsłuchiwać się w nie. 

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/brentlewis/brent_lewis_drumsex/01dinneratthesugarbush.mp3{/play}
1. Dinner At The Sugerbush 5:16

Dział: Muzyka transowa

Thunder down under. Tribal Drumming and Didgeridoo
Brent Lewis & Peter Wood Bębny różnych plemion.

Brent studiuje plemienne rytmy. Jego trzy pierwsze płyty ?Earth Tribe Rhythms?, ?The Primitive Truth? oraz ?Rhythm Hunter? prezentują najwyższy stopień wtajemniczenia w grze na bębnach. Sprzedają się całkiem nieźle na świecie.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/brentlewis/thunder_down_under/1.mp3{/play}1. Outback Attack 5:15

Dział: Muzyka Etniczna

Zachwycające mistrzowską grą melodyjne nagranie stworzone podczas jedynego w swoim rodzaju spotkania jam session. Bębnom Ikauma i perkusji Brenta towarzyszyli Tony Selvage na skrzypcach elektrycznych i Rolando Gingras na syntezatorze dętym EVI. Ten fantastyczny, spontanicznie powstały zespół uchwycił esencję uniwersalnego rytmu i melodii w niesamowitym muzycznym rytuale, w którym czary mieszają
się ze zmysłowością, radością, filozofią  i magią życia.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/brentlewis/monkey_hip_gumbo/1.mp3{/play}1. Salsa 5:01

Dział: Muzyka transowa

Podróżując po świecie Brent spędził wiele lat studiując rytmy i zbierając instrumenty perkusyjne. Wydając tytuł ?Earth Tribe Rhythms? w 1990, zrealizował swoje marzenie- zbudował studio nagrań, zaprojektowane i poświęcone dźwiękom bębnów.

W swoich podróżach zbiera informacje z różnych kultur i zgłębia rytmy tak jak górnik, który natrafił na żyłę wiedzy.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/brentlewis/pulse/1.mp3{/play}1. Jungle Sugar 4:44

Dział: Muzyka transowa