Jeden z najbardziej doświadczonych i cenionych na świecie twórców przestrzennej muzyki terapeutycznej, relaksacyjnej na instrumenty klawiszowe.

Jego muzyka usprawnia naukę, poprawia pamięć a tytuły ?Music of the Angels? i ?Celestial Mozart?, ?Music from the Pleiades? zajęły pierwsze i drugie miejsca na listach muzyki leczniczej i relaksacyjnej i są uznawane za klasykę muzyki relaksacyjnej, terapeutycznej, Posiada wyższe wykształcenie muzyczne -studiował muzykę klasyczną i kompozycję na uczelniach w Julliard i Manhattan. Jest laureatem licznych nagród ASCAP za swoją muzykę do filmu i teatru.

Dla wielu swoich wielbicieli jego muzyka jest wyjątkowa w swojej możliwości przenoszenia pobudzającej energii, dotykania serca i wprowadzania w stan medytacyjny, pozostając zarazem muzyką piękną i interesującą.
Dział: Oferta muzyczna

Klasyka muzyki leczniczej. Łagodne utwory Mozarta w mistrzowskiej aranżacji  na instrumenty klawiszowe w tempie 28-60 uderzeń na minutę. Zastosowanie: relaksacja, joga, Tai Chi, masaż, muzykoterapia, sen, wspomaganie uczenia się, łagodzenie depresji.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/gerald_jay_markoe/celestial_mozart_for_relaxation/1.mp3{/play}1. Concerto for Flute and Harp 7:50

Dział: Muzyka do Nauki

Inspirowana pradawnymi krainami jednorożców, czarnoksiężników, Druiadmi i Stonehenge zjawiskowa muzyka relaksacyjna stosowana głównie jako tło do jogi, łagodnych ćwiczeń gimnastycznych, masażu, służy jako wprowadzenie do medytacji. Świetnie sprawdza się przy praktykowaniu Tai Chi. Od momentu wprowadzenia jej na polski rynek album jest chętnie wykorzystywany przez nauczycieli jako muzyka do nauki.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/gerald_jay_markoe/ancient_ceremonics/1.mp3{/play}1. Melody from Andromeda 4:32

Dział: Redukcja Stresu

Nagranie pobłogosławione przez słynnego brazylijskiego uzdrowiciela Jana od Boga, dokonane w jego duchowym centrum w Abadianie. Harfa, flet, instrumenty strunowe i dęte oczyszczą serce i umysł, sprowadzą stan relaksu, umożliwiający działanie leczniczej energii.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/gerald_jay_markoe/healing_energy/1.mp3{/play}1. Melody of Angels (Gerald Jay Markoe) 4:16

Zamknij oczy i pozwól tej muzyce przepływać przez siebie - rozpocznij 70 minutowy pobyt na Plejadach - z barwnym wachlarzem niezwykłych doznań. Poetycka, marzycielska muzyka do relaksacji, redukcji stresu, rozluźnienia, medytacji, pomocna także w uczeniu się.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/gerald_jay_markoe/best_of_the_pleiades/1.mp3{/play}1. The Pleiades 3:03

Przepiękne melodie z Indii na sitar, sarod i flet na tle instrumentów klawiszowych, sprawią, że poczujesz, jak mrugają gwiazdy, krążą planety i niebiańskie istoty promieniejące miłością, pokojem i harmonią. Do medytacji, jogi, reiki, leczenia, masażu i relaksacji.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/gerald_jay_markoe/celestial_music_for_sitar/1.mp3{/play}1. Morning Star Meditation 8:17

Zjawiskowa muzyka, ulotna i tajemnicza inspirowana przez skupisko gwiazd znane jako Plejady. Instrumenty klawiszowe tworzą bogatą orkiestrację,  doskonałe tło do relaksacji, masażu, medytacji i leczenia a także uczenia się. Rozwija wyobraźnię i kreatywność.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/gerald_jay_markoe/melodies_from_the_pleiades/1.mp3{/play}1. The Call Of The Pleiades 3:43

Mistrzowskie nagranie. Relaksujące, medytacyjne melodie łączą elementy klasyki i muzyki ambient. Niezwykła muzyka nagrana na 28 syntezatorach w studio wypełnionym kryształami służąca do afirmacji, wizualizacji, relaksacji, podróży wyobraźni i otwierania serca na miłość.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/gerald_jay_markoe/sacred_music_from_seven_stars/1.mp3{/play}1. Celestial Visitation 4:16

Absolutna nowość na polskim rynku muzyki dla dzieci do nauki! Utwory Mozarta w oryginalnej wdzięcznej aranżacji amerykańskiego bluegrass. Nagranie  sprawdziło się w wielu miastach USA. Bawi, rozwijają kreatywność, wspomaga pamięć, ułatwia uczenie się.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/gerald_jay_markoe/mozart_for_creativity/1.mp3{/play}1. Allegro From Eline Kleine Nachtmusik 5:48

Utwory Mozarta skomponowane w wieku 5-8 lat grane na gitarach. Są to już w pełni dojrzałe kompozycje o doskonałej konstrukcji. Stworzona przez genialne dziecko muzyka przeznaczona jest dla dzieci ? aby zainspirować je do odkrywania i rozwijania swoich talentów.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/gerald_jay_markoe/music_by_young_mozart/1.mp3{/play}
1. Klavierstucke In F Major 2:01

Dział: Muzyka do Nauki
Strona 1 z 2