Równoważy Czakry i fale mózgowe - Wykorzystanie dźwięku synchro.
?Tantra of Sound Harmonizer? prezentuje nowy wymiar dźwięku. Nagranie wykorzystuje Dźwięk Synchro, najbardziej zaawansowaną wiedzę i techniki dźwięku  rozwinięte przez Jonathana Goldmana, światowej sławy pioniera leczenia dźwiękiem i jego małżonkę Andi Goldman, psychoterapeutkę.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jonathan_goldman/jonathan_goldman_tantra_of_sound_harmonizer_the_crown_center_1.mp3{/play}

Wielościeżkowe, rozbudowane kompozycje ułatwiające twórcze myślenie, powiększające ekspresję. Dzięki zastosowaniu złożonych technik wprowadza impulsy pobudzające wytwarzanie przez mózg fal Theta. Prowadzi do odkrycia własnego geniuszu i inspiracji.
Rozwinięcie Uwolnij swoją artystyczną ekspresję. Rozjaśnij wewnętrzny wzrok i wizję  Odkryj nowe światy kreatywności

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jeffrey_thompson/creative_mind_system_1/1.mp3{/play}1. Inspiration 33:41

Dział: Muzyka do Nauki

PSI 3
Ta ścieżka dźwiękowa jest znakomitym, wyjątkowo wszechstronnym nagraniem, stworzonym przez dr Jeffrey Thompsona, dla re-edukacji umysłu, aby mógł rozpoznać swoje prawdziwe i głębokie pragnienie osiągnięcia i utrzymywania stanu relaksu, w znakomity sposób ułatwiającego radzenie sobie z czynnikami wywołującymi stres.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jeffrey_thompson/psycho_sensory_3/1.mp3{/play}

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jeffrey_thompson/celestial_dolphin/1.mp3{/play}1. Endless Humiliation 59:59


 

 

Przełomowa technologia dźwiękowa oparta na twoich naturalnych falach mózgowych.  W ciągu naszego życia wszyscy doświadczamy różnych stanów świadomości. Zwykła świadomość aktywności, sen, marzenia senne są powszechnymi stanami. Od czasu do czasu doświadczamy nadzwyczajnych stanów, w których jesteśmy bardziej wyciszeni, albo szczególnie rozbudzeni i świadomi, lub też wyjątkowo kreatywni.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jeffrey_thompson/awakened_mind/1.mp3{/play}1. Emotional Openness (alpha-theta) 20:26

Dział: Muzyka do Nauki

Przełomowa technologia dźwiękowa oparta na twoich naturalnych falach mózgowych. W ciągu naszego życia wszyscy doświadczamy różnych stanów świadomości. Zwykła świadomość aktywności, sen, marzenia senne są powszechnymi stanami. Od czasu do czasu doświadczamy nadzwyczajnych stanów, w których jesteśmy bardziej wyciszeni, albo szczególnie rozbudzeni i świadomi, lub też wyjątkowo kreatywni.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jeffrey_thompson/insight_intuition/1.mp3{/play}1. Alert Relaxation - Creativity and Inspiration - (Light-Mid Alpha) 21:13

W znakomitym, wzorcowym nagraniu leczniczym Fabien Maman, uznawany za ojca muzyki leczniczej i leczenia dźwiękiem, wykorzystuje 21 instrumentów akustycznych. Przeznaczone jest do zharmonizowania czakr i subtelnych pól energetycznych przemieszczających się po ciele od stóp do głowy.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/fabien_maman/fabien_maman_resonance_of_ancestral_memories_2/1.mp3{/play}

1. Part I Musical progression in the energy field 22:38

Starożytna technika szamańska, która wzmacnia owertony w ludzkim głosie, pozwalająca jednej osobie śpiewać dwa lub więcej dźwięków jednocześnie. Podobnie jak białe światło przechodząc przez pryzmat rozszczepia się na poszczególne częstotliwości- kolory tęczy, owertony są kolorami głosu.

Te przypominające brzmienie fletu dźwięki czystej częstotliwości ponad głosem śpiewającego są rozpoznawalne jako mające wielką moc terapeutyczną.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/nestor_kornblum/nestor_kornblum_harmonic_encounters/10.mp3{/play}10. Rainbow People 6.27

Tybetańskie dzwony - czary wydają dźwięki jedyne w swoim rodzaju - klarowne a jednocześnie bogate w owertony , pięknie modulowane Piorun i burza oczyszczą atmosferę i otworzą cię na unikalne doświadczenie radości, leczenia i pokoju. Usłyszysz też ptaki i strumień. Nagranie to nie tylko dostarcza fascynujących wrażeń ? sprowadza harmonię ciała i umysłu, synchronizuje pracę  półkul mózgu.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/one_hand_clapping/1.mp3{/play}
1. OM Mani Padme Hum Part 1 7:07

83Muzyka synchro służąca do podnoszenia synchronizacji półkul mózgu. Odznacza się tajemniczym pięknem, dostarcza przyjemnego wrażenia spiralnego unoszenia się dźwięku wokół głowy. Łagodnie stymuluje centra mózgu, wspomaga uczenie się, poprawia pamięć, pogrąża ciało i umysł w głębokim relaksie.

 1. Balance tones: left-right-center 00:27

 {play}http://www.anandamusic.pl/mp3/neurosonics/neurosonics_harmonic_brainwave_energy/2.mp3{/play}
22. Harmonic Brainwave Synergy 29:04

Dział: Muzyka do Nauki