Michael Stillwater - Voices of the Heart - Głosy Serca

Z przyjemnością prezentujemy nagranie, które mieliśmy zaszczyt wprowadzić na polski rynek w latach 90 tych na kasecie. Przez wiele lat kaseta stanowiła hit ?ANANDY? a pierwszy utwór ?Heart of the Mother? od pierwszych dźwięków porywał serca słuchaczy na każdej prezentacji. Porywa je nadal na całym świecie, o czym świadczy fakt, że został uznany na PIEŚŃ ROKU 2005.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/michael_stillwater/voices_of_the_heart/2.mp3{/play}2. Alleluia We Praise 5:14}

Chóralne pieśni prowadzą do świątyni duszy i pradawnych krain. Wyrażają cześć dla Ducha Boskości w wielu ścieżkach duchowych.

Płyta zawiera pierwsze nagranie pieśni ?Heart of the Mother? (Serce Matki), uznanej za pieśń roki 2005, wraz z aramejską recytacją Modlitwy Pańskiej, polifoniczną pieśnią ?Song Universal?. Znajdziesz tu także  Preludium C Bacha? w przepięknej aranżacji.

Wielką przyjemność sprawią kunsztowne śpiewy polifoniczne, szczególnie w pieśni ?Song Universal? oraz modlitwie ?Ojcze Nasz?, zakończonej recytacją w języku aramejskim, w języku, w którym została po raz pierwszy wypowiedziana przez Jezusa.

Płytę zamyka ?Prayer of the Heart? zawierający Preludium ?C? Bacha w przepięknej aranżacji.
?Voices of the Heart? to światowa klasyka współczesnej muzyki duchowej. Od wielu lat zajmuje poczesne miejsce w zbiorach miłośników muzyki stanowiącej ?ucztę duchową? i narzędzie terapeutyczne.

Polecamy zarówno miłośnikom szlachetnych brzmień, jak i do terapii psychologicznej, do łagodzenia stanów depresyjnych, zmęczenia, zniechęcenia.

?Głosy Serca? to jasna, łagodna droga do twojego serca. Nagranie pomoże odzyskać siły, znaleźć rozwiązania, nadzieję, konstruktywne myśli, doda energii.

Nagranie wyprodukowane dla Heavensong przez Michaela i Maloah, jest znane na świecie jako klasyka współczesnej muzyki duchowej. Od wielu lat zajmuje poczesne miejsce w zbiorach miłośników muzyki duchowej i leczniczej. Utwory pełne czystego uczucia, tworzą przestrzeń dla duchowego odrodzenia, odbudowania pierwotnego związku z wewnętrznym ?Ja?.

Bardzo dobry wstęp do wizualizacji i afirmacji.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/michael_stillwater/voices_of_the_heart/1.mp3{/play}1. Heart of the Mother 6:30

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/michael_stillwater/voices_of_the_heart/2.mp3{/play}2. Alleluia We Praise 5:14

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/michael_stillwater/voices_of_the_heart/3.mp3{/play}3. Our Father 7:06

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/michael_stillwater/voices_of_the_heart/4.mp3{/play}4. Shores of Forever 2:53

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/michael_stillwater/voices_of_the_heart/5.mp3{/play}5. Peace Be To You 6:10

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/michael_stillwater/voices_of_the_heart/6.mp3{/play}6. Song Universal 6:31

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/michael_stillwater/voices_of_the_heart/7.mp3{/play}7. Unspoken Prayer 4:50

czas całkowity: 39:15

Cena 35,00 30,00 zł