Brent Lewis po mistrzowsku, w niepowtarzalny sposób interpretuje znane na całym świecie piosenki dziecięce na Ikauma - unikatowym zestawie 22 chromatycznie zestrojonych bębnów. Różna wysokość dźwięku sprawia, że tworzą one wyraziste melodie. Brzmią jak afrykańskie rytmy, co sprawia, że są niezwykle atrakcyjne i świetnie odbierane przez dzieci i przez dorosłych.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/brentlewis/brent_lewis_rhytm_basket/02shortninbread.mp3{/play}02. Shortnin Bread 3:38

Mistrzowska gra na bębnach. Brent Lewis od 25 lat podróżuje po świecie i eksperymentuje sięgając do korzeni rytmów bębnów afrykańskich kubańskich i środkowo wschodnich.
W jego grze nakładają się na siebie tradycyjne szamańskie rytmy bębnów i melodyjne rytmy bębnów Ikauma- jedynego na świecie zestawu 22 chromatycznie zestrojonych bębnów. Różna wysokość dźwięku sprawia, że tworzą one wyraziste melodie.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/brentlewis/brent_lewis_earth_tribe_rhythms/02odetobuckwheat.mp3{/play}02. Ode To Buckwheat 5:04

Dział: Muzyka Etniczna

Gorąca i absolutnie porywająca, nasycona muzyka. Zmysłowe, transowe rytmy bębnów Ikamuma, niekiedy didgeridoo, nadające klimat szamański, gitara i wokal. Radość dla wielbicieli mistrzowskiej gry na bębnach. Muzyka podnosząca energię i wiarę w siebie.
Muzyka Brenta przekazuje  rytmy przodków różnych kultur i zbiera je razem w szczególny sposób, sprawiając, że ludzie uwielbiają wsłuchiwać się w nie. 

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/brentlewis/brent_lewis_drumsex/01dinneratthesugarbush.mp3{/play}
1. Dinner At The Sugerbush 5:16

Dział: Muzyka transowa

Thunder down under. Tribal Drumming and Didgeridoo
Brent Lewis & Peter Wood Bębny różnych plemion.

Brent studiuje plemienne rytmy. Jego trzy pierwsze płyty ?Earth Tribe Rhythms?, ?The Primitive Truth? oraz ?Rhythm Hunter? prezentują najwyższy stopień wtajemniczenia w grze na bębnach. Sprzedają się całkiem nieźle na świecie.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/brentlewis/thunder_down_under/1.mp3{/play}1. Outback Attack 5:15

Dział: Muzyka Etniczna

Zachwycające mistrzowską grą melodyjne nagranie stworzone podczas jedynego w swoim rodzaju spotkania jam session. Bębnom Ikauma i perkusji Brenta towarzyszyli Tony Selvage na skrzypcach elektrycznych i Rolando Gingras na syntezatorze dętym EVI. Ten fantastyczny, spontanicznie powstały zespół uchwycił esencję uniwersalnego rytmu i melodii w niesamowitym muzycznym rytuale, w którym czary mieszają
się ze zmysłowością, radością, filozofią  i magią życia.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/brentlewis/monkey_hip_gumbo/1.mp3{/play}1. Salsa 5:01

Dział: Muzyka transowa

Podróżując po świecie Brent spędził wiele lat studiując rytmy i zbierając instrumenty perkusyjne. Wydając tytuł ?Earth Tribe Rhythms? w 1990, zrealizował swoje marzenie- zbudował studio nagrań, zaprojektowane i poświęcone dźwiękom bębnów.

W swoich podróżach zbiera informacje z różnych kultur i zgłębia rytmy tak jak górnik, który natrafił na żyłę wiedzy.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/brentlewis/pulse/1.mp3{/play}1. Jungle Sugar 4:44

Dział: Muzyka transowa