Tani Hotel – Limanowa

0
21
Rate this post

Toruńskie Targi Ślubne to bez wątpienia jedno z największych tego typu wydarzeń w Polsce. Listopadowa impreza zrzesza największych dostawców i producentów branży w kraju, zapewnia liczne atrakcje oraz prezentuje szeroką gamę produktów i trendów.

Moda ślubna i wizaż to jeden z głównych aspektów Toruńskich Targów Ślubnych. Znajdziemy producentów sukni i garniturów ślubnych, jubilerów, jak również wizażystów, fryzjerów i kosmetyczki, które poza reklamą swoich usług prezentują również najnowsze trendy modowe. Na targach znajdują swoje miejsce także przedstawiciele innych branży: biura podróży oferujące wycieczki poślubne, firmy dekoracyjne, przedsiębiorstwa zajmujące się organizacją imprez, fotografów ślubnych czy producentów alkoholi. To jedynie mała część wszystkich wystawców – w rzeczywistości na Toruńskich Targach Ślubnych znajdziemy osoby zajmujące się każdym aspektem imprez weselnych.

Jeśli chodzi o hotel Toruń na czas targów oferuje dużą ilość baz noclegowych, które różnią się ceną, standardem czy odległości od głównych wydarzeń. Warto znaleźć i zarezerwować pokój z dużym wyprzedzeniem, co zagwarantuje dostępność miejsc i dobrą cenę w stosunku do jakości zakwaterowania.