Pokoje gościnne Białka Tatrzańska

0
13
travel planning map tourism traveler plan holiday ticket lay desk flat tourist booking journey hand pointing plane trip concept - stock image
Rate this post

Atrakcje dla dzieci w Białce Tatrzańskiej

Zakopane jest odwiedzane dosłownie przez wszystkich. Do tego popularnego miasta lubią przyjeżdżać single, osoby starsze, zakochane pary czy po prostu rodziny z dziećmi. Rodzinom z maluchami dużo lepsze warunki do wypoczynku zapewnia jednak miejscowość występująca w pobliżu Zakopanego, czyli Białka Tatrzańska. Jadąc na urlop z dziećmi, warto zatrzymać się właśnie w tej mniejszej miejscowości. Z jakiegoś zresztą powodu pokoje gościnne Białka Tatrzańska w większości przypadków rezerwowane są przez rodziny z mniejszymi lub nawet starszymi już dziećmi.

Białka Tatrzańska udostępnia rodzicom ze szkrabami aż dwa fantastyczne place zabaw. Pierwszy z nich nazwano Kids Bania. Jest to typowo rozrywkowe miejsce, podzielone na kilka oddzielnych części, z których mogą korzystać zarówno małe dzieci, jak i młodzież, czyli nastolatkowie. Drugim typem większego placu zabaw jest natomiast Mini Club, który w rzeczywistości przyjmuje formę sali zabaw, albowiem występuje on w środku budynku. Co prawda nie jest zlokalizowany bezpośrednio w Białce Tatrzańskiej, ale leży w jej pobliżu, więc łatwo można się do niego dostać samochodem albo autokarem. Te typowo rozrywkowe miejsca na pewno umilą wczasy wszystkim dzieciom.