Mateusz Jakubiec wikipedia

0
21
Rate this post

Niezliczone atrakcje turystyczne Polski.

Polska jest krajem o bardzo zróżnicowanym krajobrazie. W granicach naszego ukochanego kraju znajduje się kilka wybitnie atrakcyjnych krain geograficznych, o których można by rozpisywać się godzinami.

Do najbardziej atrakcyjnych rejonów naszego kraju należy zaliczyć pomorze, mazury, jurę Krakowsko-Częstochowską, Beskid śląski oraz Tatry. Nie należy tutaj również zapomnieć o klejnotach zdobiących te rejony. Czyli o Gdańsku, Sztynorcie, Krakowie wraz z Wieliczką oraz o Wiśle i Zakopanym.

Polska posiada kilka światowej klasy zabytków które rozsławiają nasz kraj na całym świecie. Bez dwóch zdań, najbardziej rozpoznawalnym zabytkiem którym Polska może się pochwalić jest Wawel i starówka Krakowska oraz unikatowa na skalę światową zabytkowa kopalnia soli w Wieliczce.

Niezależnie od tego czy poszukujemy zacisznego zakątka zaszytego wysoko w górach, czy chcemy przeżyć niezapomniane wakacje na mazurach, albo wyszaleć się w Zakopanym – Polska oferuje moc atrakcji i wrażeń. Jeśli chcesz przeżyć niezapomniany urlop, śmiało mogę polecić byś spędził go właśnie w naszym kraju.