Jeffrey Thompson - Alpha Relaxation System Program 2

Alpha Relaxation System, Profesjonalne, stworzone w wyniku 20 lat pracy i badań naukowych tło dźwiękowe. Zestaw nagrań poprawiających funkcjonowanie mózgu, stworzony przez dr Jeffreya Thompsona, który dzięki pionierskiej pracy z tysiącami pacjentów i wolontariuszy dokonał przełomowych odkryć ukazujących pobudzenie fal mózgowych poprzez muzykę zawierającą określone wzorce częstotliwości dźwiękowych.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jeffrey_thompson/alpha_relaxation_2/1.mp3{/play}1. Alpha Relaxation System 2.0 - SIn the Zone 30:28

-Impulsy dźwiękowe, które aktywują wzorce fal mózgowych Alfa są włączone w ścieżkę muzyczną, pozwalając ci wejść w lecznicze i przyjemne stany relaksacji.
- oparte na 20 latach pionierskich badań klinicznych
- piękno kojących kompozycji muzycznych i dźwięki natury nagrane ?trójwymiarową techniką?.
- łatwe do użycia poprzez słuchawki lub zwykłe głośniki
-nie zawierają ukrytych wiadomości ani żadnych przekazów słownych.

 To nagranie wykorzystuje wzorce dźwiękowe do produkcji wyższych  stanów Alfa, graniczących z Beta, przy których wewnętrznie kierowana aktywność mentalna spotyka zewnętrznie kierowaną aktywność mentalną ? zrównoważony stan, który można porównywać do relacji między lasem a drzewami. Zwiększa się produktywność wraz z pogłębieniem zrównoważonego, bezstresowego stanu umysłu.

Wzrasta wydajność pracy - następuje sprawniejsze rozróżnienie i porządkowanie szczegółów w kontekście całości. Możemy osiągnąć pozwalającą na to perspektywę dzięki tym szczególnym, granicznym falom fal Alfa, wprowadzającym poszerzony, niejako ?holograficzny?  stan umysłu.

Możesz wykorzystać to nagranie na wiele sposobów, aby wzbogacić swoją pracę, koncentrację i produktywność. Ustaw nagranie na autopowtarzanie i odtwarzaj ją w tle podczas wykonywania codziennych czynności w domu. Odtwarzaj ścieżkę w swoim komputerze podczas pracy na komputerze lub w tym samym pomieszczeniu, aby zmniejszyć stres i napięcie związane z komputerem. Wykorzystaj nagranie podczas gdy studiujesz nowe materiały do pracy, szkoły lub egzaminu. Badania wykazały, że uczymy się lepiej, gdy jesteśmy w stanie relaksu, redukcji stresu. Słuchawki mogą także zwiększyć ten efekt.

Wykorzystaj nagranie, gdy czytasz książkę, czasopismo. Cicho odtwarzane, jest także znakomitym tłem podczas rozmów, wymagających skupienia i koncentracji.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jeffrey_thompson/alpha_relaxation_2/2.mp3{/play}2. Alpha Relaxation System 2.0 - Clarity 29:50

Czas trwania: 60:18

Cena 30,00 zł