Jeffrey Thompson - Alpha Relaxation System Program 1

Alpha Relaxation System, Profesjonalne, stworzone w wyniku 20 lat pracy i badań naukowych tło dźwiękowe. Zestaw nagrań poprawiających funkcjonowanie mózgu, stworzony przez dr Jeffreya Thompsona, który dzięki pionierskiej pracy z tysiącami pacjentów i wolontariuszy dokonał przełomowych odkryć ukazujących pobudzenie fal mózgowych poprzez muzykę zawierającą określone wzorce częstotliwości dźwiękowych.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jeffrey_thompson/alpha_relaxation_1/1.mp3{/play}1. Program 1, as a Meditation Aid 31:00

-Impulsy dźwiękowe, które aktywują wzorce fal mózgowych Alfa są włączone w ścieżkę muzyczną, pozwalając ci wejść w lecznicze i przyjemne stany relaksacji.
- oparte na 20 latach pionierskich badań klinicznych
- piękno kojących kompozycji muzycznych i dźwięki natury nagrane ?trójwymiarową techniką?.
- łatwe do użycia poprzez słuchawki lub zwykłe głośniki
-nie zawierają ukrytych wiadomości ani żadnych przekazów słownych.

Płyta  - Program I. Głęboka relaksacja.

Większość ludzi w naszym zachodnim społeczeństwie, nacechowanym wysoką techniką i szybkim tempem życia podlega wielkiej ilości nie dającego się opanować stresu. Lista czynników powodujących stres wydaje się nieskończona. Potrzebujemy sposobu, aby radzić sobie z bagażem  naszego życia i znaleźć  ciche i spokojne miejsce wewnątrz siebie, w którym możemy się zregenerować. Potrzebujemy też regularności, ciągłego dostępu do tego miejsca.

Profesjonalne, stworzone w wyniku 20 lat pracy i badań naukowych tło dźwiękowe służące redukcji efektów długotrwałego stresu. Jego słuchanie zrównoważy  tempo naszego życia i  dostroi mózg do produkcji fal mózgowych alfa, prowadzących do spokoju umysłu i skupienia uwagi.

Wykorzystaj to nagranie na dwa sposoby:
1.Jako narzędzie do redukcji stresu i relaksacji. Odtwarzaj, podczas gdy leżysz lub siedzisz na fotelu bujanym. Załóż luźne ubranie, szczególnie w okolicy szyi, zdejmij obuwie. Niech twoje mięśnie stopniowo relaksują się, szczególnie te, w górnej części pleców, szczęki i twarzy, Niech oddech zwolni się, oddychaj raczej brzuchem, nie klatką piersiową. Skup się na elementach ścieżki dźwiękowej i zatrzymaj uwagę. Szczególne doświadczenie i pozytywny skutek przynosi, gdy skupiasz się na elementach muzyki, na trójwymiarowym  efekcie dźwiękowym.

2. Jako pomoc do medytacji. Usiądź między głośnikami, aby uzyskać dobre ustawienie stereo. Przyjmij wygodną pozycję, w luźnym ubraniu, rozluźnionym kołnierzyku, bez obuwia. Oczy lekko zamknięte. Wycisz umysł, skup się na muzyce. Pozwól swojej uwadze dotykać wszystkich szczegółów  ścieżki, co wprowadzi twój umysł w rozległy, wszystko ogarniający stan i otwarty stan. Niech oddech się zwolni. Poczuj jak dźwięk unosi się wokół ciebie.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jeffrey_thompson/alpha_relaxation_1/2.mp3{/play}2. Program 1, as a Stress Reduction and Relaxation Tool 31:00

Cena 30,00 zł