Ani Williams - Songaia Vol 1

Używane jest m.in. w leczeniu: choroby krążenia, choróby serca, infekcje, zakażenia, choróby kobiece, reumatyzm, stany zagubienia i niepewności, problemy seksualne.
1. C Aries (Baran) * Kolor : czerwony * Czakra : Korzeń (Muladhara)
2. C Taurus (Byk) * Kolor : czerwono pomarańczowy * Czakra : Korzeń / Brzuch

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/ani_williams/songaia_vol_1/1.mp3{/play}1. C Aries (Baran) * Kolor : czerwony * Czakra : Korzeń (Muladhara) 15:04

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/ani_williams/songaia_vol_1/2.mp3{/play}2. C Taurus (Byk) * Kolor : czerwono pomarańczowy * Czakra : Korzeń / Brzuch 14:33

Jak samemu słuchać SONGAI ? Sugestie Autorki Dlaczego śpiewam ?

Podstawowym celem Systemu Leczniczego Songaia Sound jest przywrócenie ciału oraz polu energetycznemu brakujących częstotliwości w celu sprowadzenia równowagi i spójności. Śpiewanie swoich zagubionych tonacji sprowadza stan dobrego samopoczucia, służy równoważeniu, skupieniu oraz harmonizowaniu. Śpiewanie odżywia i zarazem oczyszcza. Śpiewanie wzmacnia system immunologiczny i uwalnia substancję ?dobrego samopoczucia?, czyli endorfiny. Śpiewanie rozszerza świadomość, wprowadza stany alfa- theta, które łączą sie z jasnością umysłu i leczeniem. Śpiewanie pomaga uwolnić się od tego co nas ogranicza, redukuje stres i stany chorobowe. Śpiewanie rozwija możliwości twórcze, jasność i prawdziwą wizję siebie, otwiera bramę do odkrywania własnej duszy.

W jaki sposób śpiewam ?
Płyty Songaia mogą być stosowane pasywnie jako łagodne tło muzyczne, delikatnie harmonizujące środowisko oraz twoje dźwiękowe otoczenie.Jest bardzo pomocna w redukowaniu stresu, wspomaga relaksację, sen, uśmierza ból, łagodzi nadpobudliwość u dzieci. Możesz słuchać nawet bardzo cicho, zajmując się zupełnie czymś innym i nie zwracając najmniejszej uwagi na nagranie. Dźwięk i tak dotrze do właściwych struktur i organów. (przyp. wydawcy)

Oto niektóre rekomendacje SONGAI
?Kasety i CD Songaia, które zastosowaliśmy dla naszych dzieci autystycznych pomogły im bardziej niż wiele innych środków .Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników. ? Sra. M. Morelos .Uniwersytet Meksykański ? Synchronizacja form fal pojawia się przez kontakt z delfinami oraz słuchanie Songai. Stan wykraczający poza odseparowanie się. Oto jak autyzm wychodzi z izolacji Dr Fritz Zimmermann, delfino Terapia, Meksyk.
 
?Stan naszych dzieci cierpiących z powodu ograniczonej motoryki i autyzmu zmienił się w bardzo widoczny sposób poprzez użycie nagrań Songaia w czasie naszych sesji. Widzieliśmy skoordynowane ruchy, których przedtem nie było, oraz wokalizowanie z muzyką wykonywane przez dzieci, które nie mówiły. Nagranie wywiera istotny wpływ na kontynuację naszego programu terapeutycznego.? Patricia Villegas, terapeuta neuropatologii dzieci, Meksyk.

Czas trwania: 29:38

Cena 35,00 30,00 zł