Jeffrey Thompson - Brainwave Suite - Insight & Intuition

Przełomowa technologia dźwiękowa oparta na twoich naturalnych falach mózgowych. W ciągu naszego życia wszyscy doświadczamy różnych stanów świadomości. Zwykła świadomość aktywności, sen, marzenia senne są powszechnymi stanami. Od czasu do czasu doświadczamy nadzwyczajnych stanów, w których jesteśmy bardziej wyciszeni, albo szczególnie rozbudzeni i świadomi, lub też wyjątkowo kreatywni.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jeffrey_thompson/insight_intuition/1.mp3{/play}1. Alert Relaxation - Creativity and Inspiration - (Light-Mid Alpha) 21:13

Każdy z tych stanów ma niepowtarzalny wzorzec fal mózgowych, który można zmierzyć i zlokalizować. 

Genialność programu ?BRAINWAVE SUITE? polega na wykorzystaniu niesłyszalnych impulsach dźwięku opartych na wzorcach fal mózgowych. Włączone w bogatą muzykę, te impulsy pobudzają twój mózg do tworzenia stanu, którego pragniesz doświadczyć.

Dr Thompson pobudza funkcje fal mózgowych przez połączenie specyficznych niesłyszalnych pulsacji dźwięku z pieczołowicie skomponowaną muzyką. Pulsacje są stworzone przez podwyższenie odmiennych częstotliwości, które wchodzą w prawe i lewe ucho. Różnica częstotliwości powoduje ?dudnienia? między prawą a lewą półkulą mózgu.

Na przykład, wprowadzamy sygnał audio 100 Hz w prawe ucho i sygnał 108 Hz w lewe. W rezultacie obydwie półkule będą współpracować tworząc pulsację 8 Hz.

Mózg sam siebie pobudzi do częstotliwości 8 Hz (fale theta).
.
Utwór 1.
Lekkie do środkowych fal THETA płynące wśród brzmień instrumentów strunowych, głębokich rezonujących tonów dzwonów tybetańskich i dźwięków nocnych świerszczy. Taki stan lekkiego THETA wspomaga twórczą wizualizację i otwartość na emocjonalną wnikliwość, szczególnie z poziomu intuicji.

Utwór 2
Wykorzystuje fale THETA od średnich do głębokich, które delikatnie powtarzają się na tle uderzeń kropel deszczu, odległego pioruna, wietrznych dzwonków i ptaków. Ten głębszy stan jest połączony z twórczym ?wyskokiem? ? olśnieniem powiązanym z twoją intuicją i artystyczną ekspresją.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jeffrey_thompson/insight_intuition/2.mp3{/play}2. Insight and Intuition - Meditation (Mid-Deep Alpha) 20:45

Czas trwania: 41:58

Cena 30,00 zł