Jeffrey Thompson - Brainwave Suite - Sleep & Rejuvenation

Przełomowa technologia dźwiękowa oparta na twoich naturalnych falach mózgowych. W ciągu naszego życia wszyscy doświadczamy różnych stanów świadomości. Zwykła świadomość aktywności, sen, marzenia senne są powszechnymi stanami. Od czasu do czasu doświadczamy nadzwyczajnych stanów, w których jesteśmy bardziej wyciszeni, albo szczególnie rozbudzeni i świadomi, lub też wyjątkowo kreatywni.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jeffrey_thompson/sleep_rejuvenation/1.mp3{/play}1. Rejuvenation Sleep - (Mid-Deep Delta) 21:00

Każdy z tych stanów ma niepowtarzalny wzorzec fal mózgowych, który można zmierzyć i zlokalizować.

Genialność programu ?BRAINWAVE SUITE? polega na wykorzystaniu niesłyszalnych impulsach dźwięku opartych na wzorcach fal mózgowych. Włączone w bogatą muzykę, te impulsy pobudzają twój mózg do tworzenia stanu, którego pragniesz doświadczyć.

Utwór 1
Głosy ptaków, płynących strumieni i rezonujących tonów dzwonów tybetańskich łączą się z lekkimi do średnich stanów fal delta, aby wspomóc uwalnianie się od fizycznego napięcia i uzyskać odpowiedź głębokiej relaksacji.

Utwór 2.
Pogrąża cię w głębokim oceanie dźwięków, pieśni wielorybów i delfinów i średnich do głębokich fal delta, aby wprowadzić cię w dający odpoczynek sen. Jeśli masz trudności z zaśnięciem, po prostu pozwól muzyce prowadzić twoje fale mózgowe w odżywczy sen. Jeśli masz kłopoty ze snem, budzisz się w nocy, ustaw nagranie na powtarzające się odtwarzanie i puszczaj płytę przez całą noc.

Zamiast tradycyjnej techniki stereo wykorzystującej dwa mikrofony, dr Thompson wykorzystał trójwymiarowe mikrofony do tego nagrania. Te wyjątkowe mikrofony były noszone na głowie osoby wykonującej nagrania, aby w autentyczny sposób odtworzyć interakcję fal dźwięków z obydwoma uszami i resztą ciała.

Efekt jest zadziwiający-usłyszysz, na przykład, jak ptak, wydaje się zbliżać, lecąc z daleka i jak odległy grzmot rzeczywiście wydaje się brzmieć z większej odległości niż inne dźwięki.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jeffrey_thompson/sleep_rejuvenation/2.mp3{/play}2. Letting Go of Stress - Meditation (Light-Mid Delta) 20:58

Czas trwania: 41:58

Cena 30,00 zł