Jeffrey Thompson - Creative Mind System 1

Wielościeżkowe, rozbudowane kompozycje ułatwiające twórcze myślenie, powiększające ekspresję. Dzięki zastosowaniu złożonych technik wprowadza impulsy pobudzające wytwarzanie przez mózg fal Theta. Prowadzi do odkrycia własnego geniuszu i inspiracji.
Rozwinięcie Uwolnij swoją artystyczną ekspresję. Rozjaśnij wewnętrzny wzrok i wizję  Odkryj nowe światy kreatywności

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jeffrey_thompson/creative_mind_system_1/1.mp3{/play}1. Inspiration 33:41

Creative Mind System pr. 1. Inspiration. Najbardziej sprawdza się kiedy słuchamy jej w tle podczas pracy umysłowej, burzy mózgów, rozwiązywaniu problemów, pracy nad dziełem artystycznym.

Wielcy myśliciele i przywódcy, wybitni artyści, wizjonerzy, zaawansowani medytujący i inne bardzo twórcze osoby, często uważane są za ?bardzo szczególnych ludzi? lub  ?szczególnie obdarowanych? - i takimi właśnie są!
Badacze zgadzają się z tym, że kluczem ich twórczego geniuszu jest pewnego rodzaju wzorzec aktywności fal mózgowych zwany ?Wzorcem twórczego umysłu?.  Ponownie, dr Jeffrey Thompson dokonał tego! W oparciu o wyniki badań prowadzonych przez siebie i innych naukowców stworzył Wzorzec Twórczego Umysłu, jako program audio ? wpadającą w ucho, piękną muzykę.
Posługując się zaawansowanymi technikami nagrań, swoimi badaniami, pracą i świadomością- oferuje wszystkim wspaniałą szansę rozwinięcia własnego Wzorca Twórczego Umysłu.

Muzyka wprowadza cię w naturalny stan podwyższonej kreatywności i ekspresji, twój umysł staje się umysłem twórczym. Podobnie jak przy treningu- im częściej powtarzasz to nagranie, tym szybciej osiągniesz efekt.
Możesz stosować słuchawki lub nie.

Muzyka na tym zestawie to wielościeżkowe, bogate I rozbudowane kompozycje. Zauważysz wielość i różnorodność ?muzycznych środowisk?, przez które przewija się muzyka. Wiele technik wykorzystanych w orkiestracji tych nagrań wymagało nowych, twórczych muzycznych pomysłów, wychodzących ?poza ramy?, aby wzbogacić stan twórczego umysłu słuchacza. Nazywamy ten nowy typ muzyki ?Lateralna Muzyka?.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jeffrey_thompson/creative_mind_system_1/1.mp3{/play}1. Inspiration 33:41

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jeffrey_thompson/creative_mind_system_1/1a.mp3{/play}1.Inspiration 33:41

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jeffrey_thompson/creative_mind_system_1/2.mp3{/play}2. Vision 28:53

JAK UŻYWAĆ CREATIVE MIND SYSTEM

Wykorzystaj ten program za każdym razem, kiedy chcesz wzbogacić twórczą ekspresję. Po prostu słuchając w tle podczas gdy radujesz się jakimkolwiek twórczym lub artystycznym zajęciem, burzą mózgów z innymi, poszukiwaniem nowych pomysłów, czy nawet pracując, pomoże ci doświadczyć  wzbogaconego przepływu nowych twórczych energii i inspiracji. ?Creative Mind System? może wzbogacić stan powiększonej twórczej wizualizacji i myślenia wynalazczego, kiedy wykonujesz każdą z tych czynności.

2. Wiele technik warsztatowych dr Thompsona zawiera wykorzystanie tych ścieżek dźwiękowych aby wzbogacić efektywność sesji burz mózgów. Odtwarzaj to nagranie w grupach ludzi i zauważ, w jaki sposób wpływa to na ?umysł grupy?.

3. Jeśli pracujesz z grupą ludzi, możesz wyciszyć to nagranie, efekt będzie taki sam.

4. Pamiętaj, że wszelki rodzaj wolnej artystycznej ekspresji lub nagły przebłysk olśnienia następuje wtedy, kiedy jesteś w stanie relaksu, nie przywiązany do wyniku. Przed przystąpieniem do pracy, zbadaj swoje ciało, czy nie ma w nim napięć, skup się na oddechu, poruszaj się z muzyką i pozwól umysłowi odlecieć.

Cd1. Nadaje się do odtwarzania w tle podczas pracy umysłowej, burzy mózgów, rozwiązywaniu problemów, pracy nad dziełem artystycznym. Możesz stosować słuchawki lub nie. Sprawi ci wielką przyjemność wejście w nowe obszary twórczej ekspresji, wynalazczego myślenia, w każdej dziedzinie, w jakiej czujesz się dobrze.

Cd1. słusznie określa się jako ?Ekspresja?, Dla CD2 odpowiednią nazwą jest ?Inspiracja?. Płyta stworzona jest tak, żeby wspomagać cię w tworzeniu własnego Wzorca Twórczego Umysłu, w przekraczaniu mostu prowadzącego do twojego własnego geniuszu i inspiracji.
Z całą pewnością sprawi ci przyjemność ta piękna, przemawiająca do wyobraźni muzyka łącząca wspaniałą sztukę z nauką w ?Darze dla ciebie i dla świata?.
Półkula i synchronizacja

Badania w zakresie neurologii  wykazały, że momencie doświadczania nagłego rozbłysku kreatywnej inspiracji, następuje synchronizacja półkul mózgu.
Aby program ?Creative Mind System?,  posługujący się ?dudnieniem różnicowym? mógł doprowadzić do synchronizacji półkul, ważne jest, żeby do twojego prawego i lewego ucha docierały jedynie dźwięki pochodzące z głośnika po odpowiedniej stronie twojej głowy.
Zazwyczaj jest to trudne, gdy nie słucha się tego przez słuchawki, gdyż dźwięk z każdego głośnika będzie słyszany przez obydwoje uszu, co uniemożliwia synchronizację.

Technologia, którą opracował i zastosował dr Jeffrey Thompson jest przełomowa - umożliwia synchronizację półkul mózgu bez słuchawek. Usuwa dźwięki płynące z lewego głośnika z twojego prawego ucha i dźwięki płynące z prawego głośnika, z twojego lewego ucha.

Unikalne właściwości Creative Mind System W programie zastosowano unikalne procedury pozwalające na wbudowanie impulsów częstotliwości w ścieżki dźwiękowe. Dr Thopmson stwarza pulsację bezpośrednio wewnątrz muzyki, zamiast umiejscawiania muzyki ponad pulsacjami dźwięków.
Stosując metodę ?modulacji fazy?, wbudowuje impulsy bezpośrednio w każdy dźwięk, jaki słyszysz- zarówno pochodzący z instrumentów jak i będący głosem natury. Te pulsujące modulacje, wywołujące reakcje w formie  pobudzenia fal mózgowych, stają się integralną częścią tonacji i alikwot.

Czas trwania: 43:34

Cena 30,00 zł