Jeffrey Thompson - Ocean Waves

Sugestie odnośnie słuchania
Możesz słuchać tego nagrania poprzez głośniki lub słuchawki. Nawet słuchanie przez zwykłe głośniki stereo sprowadzi niewiarygodnie realistyczne doświadczenie. Jednak aby pogłębić to doświadczenie, postaraj się słuchać przez słuchawki bardzo dobrej jakości.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jeffrey_thompson/ocean_waves/1.mp3{/play}1. Endless Humiliatio 60:09

Sugestywne wrażenie ?360 stopni? ? otoczenia kołem dźwięku sprawi, że poczujesz się naprawdę jak na plaży, w otoczeniu fal oceanu
? Po prostu odtwarzaj to nagranie w tle kiedy oddajesz się codziennym czynnościom lub aktywnie wsłuchuj się w nie siedząc, leżąc lub odpoczywając
? słuchaj podczas ćwiczeń jogi, łagodnej gimnastyki lub medytacji
? jeśli chcesz, wypróbuj  proste ćwiczenie:

Aby pogłębić stan  uzdrawiającej relaksacji, odtwarzaj to nagranie gdy leżysz lub relaksujesz się na fotelu. Miej na sobie luźne ubranie, zdejmij obuwie. Zacznij oddychać, czyniąc wdechy przez nos a wydychaj ustami. Z każdym wydechem  poczuj jak twoje ciało jest coraz bardziej zrelaksowane. Pozwól, że dźwięki deszczowej dżungli obmyją twoje ciało. Zaczynając od czubka głowy, twoje mięśnie stopniowo się relaksują. Z każdym wydechem,  poczuj jak napięcie rozpływa się i znika z mięśni twojego czoła, szyi, ramion..Teraz po prostu, niech twoja uwaga spocznie na spokojnych dźwiękach wody.

Historia ?Alpha Relaxation Solution?

W stanach głębokiej relaksacji, twoje fale mózgowe zmieniają się do powolnej częstotliwości ?Alfa?. Dr Jeffrey Thompson wypracował unikalne sposoby włączenia tych impulsów Alfa w wielowarstwowe trójwymiarowe nagrania dźwięków natury. Po kilku minutach słuchania, twoje fale mózgowe w naturalny sposób ?wpasują się? w te impulsy Alfa i w bezwysiłkowy sposób wprowadzą cię w stany odmładzającej relaksacji.

Badania kliniczne dr Jeffreya Thompsona, prowadzone z tysiącami pacjentów doprowadziły do przełomowych odkryć ukazujących, jak wzorce częstotliwości dźwiękowych wbudowane w ścieżki dźwiękowe mogą podnieść stany świadomości i ułatwić lecznicze procesy  ciało- umysł. Jego programy audio są wykorzystywane z pomyślnym skutkiem przez ponad 500 spółek,  pracowników służby zdrowia oraz osoby indywidualne na całym świecie.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jeffrey_thompson/ocean_waves/1.mp3{/play}1. Endless Humiliatio 60:09

Czas trwania: 60:09

Cena: 49:00 zł. Płyta CD importowana z USA

Cena 30 zł