Jeffrey Thompson -Awakened Mind System 1

Wszyscy poszukujemy wyższych stanów świadomości- zdolności przebudzenia naszego umysłu i całej istoty. Wschodnie kultury tradycyjnie dążą do najwyższych stanów świadomości, znanych jako samadhi, nirvana i oświecenie. Skupienie, jasność umysłu, głębsze widzenie i kreatywność, duchowe zjednoczenie, doskonalsze wykonywanie swojej pracy wypływają z tych podwyższonych stanów świadomości lub ?stanu obudzonego umysłu?.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jeffrey_thompson/awakened_mind_system_1/1.mp3{/play}1. Awakened Mind Track 1 30:04

Nagranie ?Awakened Mind System? stworzone przez dr Jeffrey Thompsona, pomoże ci wejść w ten wzbogacony stan umysłu i rozwinąć go, poprzez wykorzystanie dźwięku aby stworzyć szczególny wzorzec fal mózgowych, połączony ze stanem przebudzonego umysłu. Ten naukowo udowodniony proces pomoże ci osiągnąć i utrzymać najwyższą potencjał zarówno wewnątrz siebie jak i w świecie naokoło ciebie.

Unikalne właściwości AMS  (?Awakened Mind System?)
W programie zastosowano unikalne procedury pozwalające na wbudowanie  impulsów częstotliwości w ścieżki dźwiękowe. Dr Thopmson stwarza pulsację bezpośrednio wewnątrz muzyki, zamiast umiejscawiania muzyki ponad pulsacjami dźwięków.
Stosując metodę ?modulacji fazy?, wbudowuje impulsy bezpośrednio w każdy dźwięk, jaki słyszysz- zarówno pochodzący z instrumentów jak i będący głosem natury. Te pulsujące modulacje, wywołujące reakcje w formie pobudzenia fal mózgowych, stają się integralną częścią tonacji i alikwot.

Dźwięki natury, które słyszysz w nagraniu zostały także nagrane w niezwykły sposób. Wiele głosów świerszczy, ptaków, delfinów i wielorybów, deszczu, wodospadu i oceanu- nagranych przez dr Thompsona w różnych miejscach na świecie, zostało zmienionych elektronicznie, aby były nierozpoznawalne przez świadomy umysł. Zmiany oktawy, przyspieszenie jednych i spowolnienie innych dźwięków a także przepuszczenie ich przez złożony system filtrów sprawia, że będą rozpoznane tylko przez umysł nieświadomy. Elektroniczne podniesienie właściwości tych naturalnych dźwięków może wywołać silną fizyczną i psychologiczną odpowiedź. Ułatwi twojemu umysłowi doświadczenie obudzonego stanu świadomości.

To nagranie program audio wykorzystuje także dźwięki natury, których nie znaleziono nigdzie indziej. W 1989 r. NASA dostarczyła dr Thompsonowi nagranie dźwięków kosmosu, z sondy Voyager, kiedy mijała zewnętrzne planety naszego układu słonecznego- Jowisz, Saturn, Uran i Neptun. Dr Thompson przeprowadził rozległe badania wykorzystując te dźwięki, notując ich efekt na umysł nieświadomy do głębokiej relaksacji, medytacji, redukcji stresu i dostępie do głębszych obszarów jaźni.

Dźwięki natury na tym nagraniu mają szczególnie wielką moc, ze względu na zastosowane tutaj zaawansowane techniki nagrania trójwymiarowego. Trójwymiarowy realizm tego programu audio sam w sobie ma wielką moc jeśli chodzi o głęboką relaksację i medytację. Zamiast nagrywania dźwięku tylko dwoma mikrofonami, wywołującymi zwykły efekt stereo, dr Thompson nagrał dźwięki natury używając kilku udoskonalonych mikrofonów 3-d, umieszczonych w różnych miejscach na głowie i na ubraniu. Te nagrania w autentyczny sposób reprodukują  środowisko dźwięku- następuje ntegracja fal dźwiękowych z obydwoma uszami i z resztą ciała człowieka. Kiedy słuchasz, dźwięki poruszają się wokół ciebie, nad tobą i pod tobą, a w pewnych przypadkach, przenikają przez twoje ciało.

MUZYKA
Chociaż nagranie zostało stworzone przy wykorzystaniu wielu wysoce zaawansowanych metod prowadzących do głębokiej medytacji, muzyka sama w sobie odgrywa ogromną rolę w zrelaksowaniu cię i wprowadzeniu wzorca umysłu obudzonego. Łagodnie płynąca delikatna muzyka i szczególne aranżacje akordów wprowadzą cię w stan głębokiego rozluźnienia. Tempo muzyki i ruch różnych jej elementów razem ukołyszą umysł, aż wejdzie w stan relaksu a potem w stan umysłu obudzonego.

W niektórych miejscach na płycie można zauważyć złożony, wielościeżkowy krajobraz muzyczny z różnego rodzaju dźwiękami wydobywającymi się i wchodzącymi w otoczenie. Wykorzystanie psychoakustycznych trójwymiarowych technik nagrań przyniesie doświadczenie pełnego, trójwymiarowego środowiska dźwięków.

Wykorzystanie The Awakened Mind System Audio Program
Ten program jest przeznaczony do wprowadzania słuchacza w stan obudzonej świadomości. Delikatnie poprowadzi cię w miejsce, gdzie wzbogacona wewnętrzna świadomość i wzrost mogą się urzeczywistnić.

Ukryte nagrania  dźwięków ludzkiego ciała ( bicie serca, oddech, odgłosy organów wewnętrznych, krwi przepływającej w żyłach i tętnicach, jak również wokale) ułatwiają skierowanie uwagi do wewnątrz.

Aby osiągnąć jak największe korzyści z nagrania, usiądź dokładnie w środku pomiędzy głośnikami albo użyj słuchawek, co sprawi, że osiągniesz pełną korzyść z zastosowania trójwymiarowych technik nagrywania.
Wewnętrzne obudzenie

Upewnij się, że jest ci możliwie jak najwygodniej. Miej na sobie luźne ubranie, szczególnie w okolicy szyi, zdejmij buty. Obierz sobie pozycję, w której będzie ci wygodnie przez co najmniej 20 minut. Może to być tradycyjna pozycja medytacyjna ze skrzyżowanymi nogami, siedząc na poduszce, albo na podłodze, lub spoczywając wygodnie na fotelu lub sofie Staraj się, żeby twój kręgosłup był wyprostowany, nawet, jeśli będzie trzeba umieścić poduszkę za plecami.

Uświadom sobie swój oddech. Pozwól, że zwolni stopniowo. Oddychaj nosem. Oddech będzie się stopniowo pogłębiał, aż do brzucha. W tym celu, wyobraź sobie, że jak brzuch rozszerza się przy każdym wdechu i kurczy, przy wydechu. Poczuj, jak oddech zwalnia coraz bardziej gdy wchodzisz w głęboką relaksację.

Pozwól, aby twój umysł zdystansował się do problemów. Jeśli w umyśle jest zamieszanie, oddal na krok i obserwuj go obiektywnie. Nie próbuj uciec od tego zamieszania. Po prostu, obserwuj go i delikatnie powróć swoją uwagą do oddechu. Pozwól dźwiękom otoczenia otoczyć cię i przeniknąć twoją istotę.
Powoli przyciągnij swoją świadomość wewnątrz swojego ciała. Wyobraź sobie, że możesz kurczyć swoją świadomość tak, że zaczniesz przesuwać się między komórkami twojego ciała, do molekuł, do własnych atomów i głębiej, w neurony i dalej.

Delikatnie wchodź głębiej, ciągle, aż wejdziesz w kontakt z miejscem wewnątrz ciebie- bezpiecznym, cichym, pełnym pokoju a zarazem mocy. Pozwól sobie odpocząć tam tak długo, jak chcesz, podczas gdy zgłębiasz swoją naturę, za pomocą własnego źródła leczenia, odnowy, duchowej łączności i poszerzonej świadomości.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jeffrey_thompson/awakened_mind_system_1/2.mp3{/play}2. Awakened Mind Track 2 30:03

Cena 30,00 zł

Czas trwania: 60:07

Cena Płyty importowanej z USA: 49 zł.