Jeffrey Thompson - Psycho Sensory Integration #5

204PSI 5
Nagranie w głęboki sposób wywołujące trans i wzbogacające sen/ wizualizację.
Ten program akustyczny łączy w sobie specjalnie zaprojektowane wzorce częstotliwości, 3-wymiarowy dźwięk ?surround?, unikalne stworzone specjalnie do tego nagrania, jedyne w swoim rodzaju dźwięki, głosy przyrody,

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jeffrey_thompson/psycho_sensory_5/1.mp3{/play}

dokonane przez NASA kosmiczne dźwięki z planet i księżyców w naszym Układzie Słonecznym, a także sugestywną muzykę do tworzenia mentalnych krajobrazów. Specjalnie stworzona ?partytura? zawiera częstotliwości fal alfa, beta, theta i delta we wzorcach zaprojektowanych w szczególnie złożony sposób. Umożliwia on wprowadzenie słuchającego w stan optymalnej receptywności, służący głębokiej relaksacji i terapii, wywołując zarazem głębokie, szlachetne reakcje emocjonalne. Tak jak w przypadku wszystkich innych swoich prac, Dr Jeffrey Thompson z wielką starannością stworzył perfekcyjny program audio, wspomagający relaks, a tym zarazem, w wyraźnie odczuwalny sposób poprawiający samopoczucie, przyspieszający uzdrowienie To jest bardzo piękne.

Wzorce częstotliwości nie są wyraźnie słyszalne, ponieważ są one "wplecione" w dźwiękową tkaninę, jaką tworzą wszystkie głosy przyrody, tonacje oraz muzyka, którą słyszysz. Programy PSI-PRO wykorzystują specjalne techniki, aby wywołać reakcję w formie specjalnego rodzaju pobudzenia ? entrainment, dla uzyskania optymalnych rezultatów.

Niektóre dźwięki i tonacje wykorzystane w tej bogatej, muzycznie złożonej kompozycji obejmują trójwymiarowe dźwięki strun stalowych, sformatowane i grane w różnych oktawach, wielościeżkowe trójwymiarowe dźwięki natury oraz wzorce dźwiękowe pobudzające określone częstotliwość mózgu, 3-D dźwięki oceanu, oraz kosmiczne dźwięki z Mirandy, księżyca Urana.

 Cena  30,00 zł

Zestaw 6 albumów Psycho Sensory Integration

Czasami trudno określić, który z albumów krótkiej serii będzie najbardziej odpowiedni. W przypadku tej 6 płytowej serii jest podobnie. Sugestią twórcy tej muzyki jest nabycie całego zestawu. Zaleca się słuchać jednego albumu przez tydzień albo nawet do trzech tygodni. Wyniki pracy nad sobą mogą cię mile zaskoczyć.

Praca nad rozwojem świadomości jest ciągła, więc kiedy już posłuchasz całego zestawu, możesz oczywiście wrócić do niego i znów słuchać płyt po kolei, każdej z sześciu z nich przez tydzień. Odkryjesz z zadowoleniem kolejne interesujące efekty w sferze otwarcia świadomości, oczyszczenia i poczucia wewnętrznej równowagi.

Trzeci etap wykorzystania programów akustycznych polega na słuchaniu różnych płyt kilka razy w tygodniu. Korzyści dla umysłu i ciała staną się widoczne, cały ten proces dr Thompson określa nazwą ?Wewnętrzna siłownia?, miejsce gdzie możemy utrzymać nasz mózg i układ nerwowy, w dobrym stanie, w doskonałej równowadze.