Jeffrey Thompson - Psycho Sensory Integration #4

PSI 4
Bardzo głęboko psychoaktywne dźwięki.
Płyta zawiera głębokie częstotliwości i tonacje, które wywołują rezonans w ciele fizycznym, jest znakomitą, niezwykle profesjonalną pomocą w fizycznym uzdrawianiu.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jeffrey_thompson/psycho_sensory_4/1.mp3{/play}

Niektóre z dźwięków używanych do przenoszenia częstotliwości obejmują głębokie syntetyzowane tonacje w formie melodii. Ogólny program, polegający na modulowanej synchronizacji półkuli, stworzony przez dr Jeffrey Thompsona, służy jako tło dla całego utworu. Dźwięki ptaków, przetworzone w formacie 3 wymiarowym, słyszane w tle, zostały one sformatowane, wyodrębnione i zagrane jako "melodie". Kosmiczne dźwięki Neptuna doskonale harmonizują z całością nagrania.

 Cena  30,00 zł

Zestaw 6 albumów Psycho Sensory Integration

Czasami trudno określić, który z albumów krótkiej serii będzie najbardziej odpowiedni. W przypadku tej 6 płytowej serii jest podobnie. Sugestią twórcy tej muzyki jest nabycie całego zestawu. Zaleca się słuchać jednego albumu przez tydzień albo nawet do trzech tygodni. Wyniki pracy nad sobą mogą cię mile zaskoczyć.

Praca nad rozwojem świadomości jest ciągła, więc kiedy już posłuchasz całego zestawu, możesz oczywiście wrócić do niego i znów słuchać płyt po kolei, każdej z sześciu z nich przez tydzień. Odkryjesz z zadowoleniem kolejne interesujące efekty w sferze otwarcia świadomości, oczyszczenia i poczucia wewnętrznej równowagi.

Trzeci etap wykorzystania programów akustycznych polega na słuchaniu różnych płyt kilka razy w tygodniu. Korzyści dla umysłu i ciała staną się widoczne, cały ten proces dr Thompson określa nazwą ?Wewnętrzna siłownia?, miejsce gdzie możemy utrzymać nasz mózg i układ nerwowy, w dobrym stanie, w doskonałej równowadze.