Jeffrey Thompson - Psycho Sensory Integration #2

PSI 2
Dr Jeffrey Thompson, używa metod służących wprowadzeniu umysłu w stan głębokiej relaksacji poprzez łagodne pobudzenie.
  Powstał kolejny interesujący programu audio, w przyjemny, nieinwazyjny sposób umożliwiający osobie słuchającej płyty usunięcie blokad energetycznych.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jeffrey_thompson/psycho_sensory_2/1.mp3{/play}

Te blokady, są powszechną przeszkodą nie tylko oddalającą nas od pełniejszego rozwoju osobistego, lecz także utrudniającą funkcjonowanie stosowanie do aktualnego poziomu rozwoju. Mówiąc inaczej, sprawiają, że na co dzień działamy poniżej swoich możliwości.

W nagraniu nie została zastosowana hipnoza ani żadne metody podprogowe. Płyta ta jest szczególnie przydatna dla osób z "wiecznie czatującym/ czujnym mózgiem", lub dla tych, którzy nie mogą się skupić się na swoim umyśle w takim stopniu, aby go wyciszyć i zatrzymać jego stały dialog. Dr Jeffrey Thompson wykorzystał 25 warstw trójwymiarowych dźwięków, poruszających się w różnych 3 wymiarowych kierunkach, aby opanować najbardziej aktywny umysł. Niektóre z tych specjalnie przetworzonych dźwięków to Pierścienie Saturna, dźwięki plazmy Saturna, i Jowisza, dźwięki z Neptuna.
Natomiast fortepian i instrumenty smyczkowe zostały nagrane przez twórczego uzdrowiciela dr Jeffrey Thompsona w niezwykle odkrywczy sposób, w zmienionych formatach, i postaciach, zwolnione w różnych oktawach.

W tej szczególnej kompozycji znalazły się także trójwymiarowo nagrane dźwięki natury, oraz specjalnie przetworzone - ?przyspieszone i spowolnione. fragmenty z albumów ?Egg of Time? Child of a Dream? i ?Isle of Skye

 Cena 30,00 zł

Zestaw 6 albumów Psycho Sensory Integration

Czasami trudno określić, który z albumów krótkiej serii będzie najbardziej odpowiedni. W przypadku tej 6 płytowej serii jest podobnie. Sugestią twórcy tej muzyki jest nabycie całego zestawu. Zaleca się słuchać jednego albumu przez tydzień albo nawet do trzech tygodni. Wyniki pracy nad sobą mogą cię mile zaskoczyć.

Praca nad rozwojem świadomości jest ciągła, więc kiedy już posłuchasz całego zestawu, możesz oczywiście wrócić do niego i znów słuchać płyt po kolei, każdej z sześciu z nich przez tydzień. Odkryjesz z zadowoleniem kolejne interesujące efekty w sferze otwarcia świadomości, oczyszczenia i poczucia wewnętrznej równowagi.

Trzeci etap wykorzystania programów akustycznych polega na słuchaniu różnych płyt kilka razy w tygodniu. Korzyści dla umysłu i ciała staną się widoczne, cały ten proces dr Thompson określa nazwą ?Wewnętrzna siłownia?, miejsce gdzie możemy utrzymać nasz mózg i układ nerwowy, w dobrym stanie, w doskonałej równowadze.