Jeffrey Thompson - Psycho Sensory Integration #6

205PSI 6
Wzbogaca relaksację na bardzo głębokim poziomie poprawia równowagę emocjonalną
3-wymiarowy dźwięk surround, unikalne dźwięki, dźwięki przyrody, nagrane przez NASA kosmiczne dźwięki z planet i księżyców w Układzie Słonecznym, i muzyka służąca do malowania mentalnych krajobrazów tworzą niezwykłą przestrzeń królestwa dźwięku.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jeffrey_thompson/psycho_sensory_6/1.mp3{/play}

W tym programie akustycznym dr Jeffrey Thompson, dokonał interesującego połączenia częstotliwości fal alfa, beta, theta i delta we wzorcach wprowadzających słuchającego w stan całkowitego otwarcia się na doświadczenie głębokiego relaksu i terapii, jednocześnie pobudzenia pięknych pozytywnych emocji. Wzorce częstotliwości nie są wyraźnie słyszalne, ponieważ są one "wplecione" w dźwiękową tkaninę, jaką tworzą wszystkie głosy przyrody, tonacje oraz muzyka, którą słyszysz. Bardzo interesujące są trójwymiarowe nagrania strumienia i ptaków oraz skłaniające do szacunku podziw potężne głosy rzeki na progach Blue Ridge w Wirginii, USA.

Cały ten zapis został spowolniony o jedną oktawę, aby pogłębić doświadczenie przypominające sen. W nagraniu zastosowano tybetańską misę, uderzaną jak gong, dźwięk został potem komputerowo przetworzony, grany o kilka oktaw niżej, w przybliżeniu do dźwięku misy o średnicy ośmiu metrów.
Zatem tybetańska misa, którą słyszysz w rzeczywistości, brzmi jak potężna misa o średnicy 8 metrów.

Muzyka niesamowita i wprawiająca ciało w wibrację.
Dźwięki innych mis tybetańskich, także przetworzone komputerowo, tworzą główną melodię instrumentalną tego wysoce profesjonalnego programu. Przestrzenne dźwięki Urana przeplatają się przez tło, dopełniając tę dźwiękową przestrzeń dokładnie według wizji dr Thompsona, zapewniając optymalny efekt.

Cena 30,00 zł

Zestaw 6 albumów Psycho Sensory Integration

Czasami trudno określić, który z albumów krótkiej serii będzie najbardziej odpowiedni. W przypadku tej 6 płytowej serii jest podobnie. Sugestią twórcy tej muzyki jest nabycie całego zestawu. Zaleca się słuchać jednego albumu przez tydzień albo nawet do trzech tygodni. Wyniki pracy nad sobą mogą cię mile zaskoczyć.

Praca nad rozwojem świadomości jest ciągła, więc kiedy już posłuchasz całego zestawu, możesz oczywiście wrócić do niego i znów słuchać płyt po kolei, każdej z sześciu z nich przez tydzień. Odkryjesz z zadowoleniem kolejne interesujące efekty w sferze otwarcia świadomości, oczyszczenia i poczucia wewnętrznej równowagi.

Trzeci etap wykorzystania programów akustycznych polega na słuchaniu różnych płyt kilka razy w tygodniu. Korzyści dla umysłu i ciała staną się widoczne, cały ten proces dr Thompson określa nazwą ?Wewnętrzna siłownia?, miejsce gdzie możemy utrzymać nasz mózg i układ nerwowy, w dobrym stanie, w doskonałej równowadze.