Jonathan Goldman - The Divine Name

Dźwięki Kodu Boga
Ponowne odkrycie osobistego imienia Boga z Księgi Kabały Teraz możesz doświadczyć mocy,  tajemnicy i leczenia.
W ?Kabale? osobiste imię Boga jest święte. Ponad 2300 lat temu imię Boga zostało usunięte z  religijnych tekstów łączących ponad połowę ludności świata, aby chronić jego używanie.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jonathan_goldman/jonathan_goldman_the_divine_name_the_awakening_1.mp3{/play} 1. The Awakening 4:15

Co by było, gdyby imię Boga, zakodowane we wszystkich formach życia mogło być reprodukowane w głosie ludzkim w swojej oryginalnej formie? Teraz możesz doświadczyć mocy, tajemnicy i leczniczego działania Boskiego Imienia raczej poprzez dźwięk, który łączy niż poprzez litery, które dzielą. Moc leczenia i czynienia pokoju poprzez Boskie Imię jest znów  dostępna...

Boskie Imię.
Starożytne Imię Boga

Kabała jest częścią starożytnej hebrajskiej tradycji mistycznej. Jest słowem, które oznacz ?to, co zostało otrzymane, jako że objawienia Kabały były w boski sposób otrzymywane przez nauczycieli na przestrzeni wieków. W Kabale, najbardziej świętym słowem, jakie ktokolwiek może stworzyć, wypowiedzieć lub zapisać jest Tetragrammaton, grecki termin w dosłownym tłumaczeniu oznaczające ?czteroliterowe imię?.
Jest to niewymawialne i najbardziej święte imię Boga, wykorzystujące cztery litery alfabetu  hebrajskiego ?yod? ?hey? ?vav? oraz ?hey? ?YHVH?

Istniało wiele dodatkowych imion, które określały Boga. Jednakże to imię uznane zostało za osobiste imię Boga, poprzez nie wywoływano i przyzywano Boską Obecność. Wcielane w modlitwy i właściwie wymawiane, to imię służyło do oddawania czci.

To jest właśnie to imię, to ?niewymawialne? i osobiste imię, które było utrzymywane jako święte do tego stopnia, że zostało usunięte z religijnych tekstów, którymi posługiwała się ponad połowa populacji ludzkiej.
Obecnie uważa się, że to imię zostało zakodowane w DNA wszystkich istot żywych. ?Awakening?, pierwszy utwór zawiera śpiew Twetragrammatonu z towarzyszeniem misy z różowego kwarcu, co sprzyja stwarzaniu bardzo relaksujących wibracji.
Przy zastosowaniu współczesnych technik nagrywających użyto różnicowanych powtórzeń i efektów odbicia, imię jest powtarzane 9 razy z niewielkimi różnicami. Ułatwia to słuchaczowi usłyszenie imienia ?Yah Way? oraz wstępujących i zstępujących alikwot w pieśni.
Nagranie trwa zaledwie cztery minuty.

Drugi utwór ?Harmonic Revelation? początkowo został stworzony jako narzędzie do medytacji.

Jest rezultatem doświadczenia, jakie Jonathan przeżył podczas uroczystości Dnia Leczenia Dźwiękiem 14 lutego 2004 roku.
W tym dniu wielu ludzi na całym świecie tworzyło dźwięk ze świadomością miłości i współczucia dla naszej Matki Ziemi Jak w wielu innych miejscach, w Boulder, Colorado, ludzie zgromadzili się i wykonywali ten rytuał razem.
Początkowo intonowany był dźwięk ?A?, lecz stopniowo dźwięk zaczął nabierać energii i żyć własnym życiem. W czasie gdy duża grupa ludzi śpiewała ?A? Jonathan zaczął ?Tetragrammaton? jako samogłoski.
Było to potężne, głębokie doświadczenie.
Drugi utwór powstał jako próba odtworzenia dźwiękowego zjawiska, którego doświadczył tamtego dnia.
W utworze usłyszysz brzęczenie w tonacji D, w przybliżeniu 288 Hz oraz pieśń Boskiego Imienia w tonacji 468 Hz. Razem tworzą interwał małe seksty oraz szczególny stosunek 8:13, postrzegany jako nowy układ dźwięków, posiadający potężną możliwość przesunięcia świadomości.
To było celem projektu.

Greg Braden- najbardziej poczytny autor ?New York Times? jest wiodącym autorytetem w zakresie łączenia dawnej mądrości z wiedzą, medycyną i pokojem naszej przyszłości.

Jonathan Goldman
Międzynarodowej sławy pisarz, muzyk i nauczyciel. Laureat wielu nagród, autorytet na polu leczenia dźwiękiem, i pionierem w zakresie owertonów.

Intonowanie:


1. Przed intonowaniem siedzę spokojnie, staram się skupić uwagę na sobie

 
2. Zaczynam intonowanie Boskiego Imienia, pojawia się białe światło3. Kontynuuje intonowanie Boskich Imion, w miarę jak narasta białe światło4. Im bardziej intonuję, tym więcej białego światła otacza mnie

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jonathan_goldman/jonathan_goldman_the_divine_name_harmonic_revelations_2.mp3{/play} 2. Harmonic Revelations 59:55

Cena 30,00 zł