Jonathan Goldman - Reiki Chants

Nagranie przeznaczone do harmonizowania i wzbogacania Reiki oraz innych systemów leczenia  energiami.
Tworząc to nagranie, Jonathan Goldman, znany jako Mistrz Śpiewów, wykorzystał swoją pionierską pracę leczenia dźwiękiem w połączeniu z Kotodama, starożytnym systemem leczenia dźwiękiem.
Te dźwięki manifestują a zarazem kodują energię symboli Reiki, co służy do przyspieszenia leczenia oraz do głębokiej medytacji i relaksacji.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jonathan_goldman/jonathan_goldman_reiki_chants_choku_rei_1.mp3{/play} 1. Cho Ku Rei 15:19

Dźwiękowe rezonanse jakie powstają z tych dźwięków są szczególnie efektywne przy głębokiej  relaksacji i redukcji stresu.

Jest to także przepiękna muzyka do słuchania.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jonathan_goldman/jonathan_goldman_reiki_chants_sei_hei_ki_2.mp3{/play} 2. Sei He Ki 15:32

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jonathan_goldman/jonathan_goldman_reiki_chants_hon_sha_ze_sho_nen_3.mp3{/play} 3. Hon Sha Ze Sho Nen 16:26

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jonathan_goldman/jonathan_goldman_reiki_chants_dai_ko_myo_4.mp3{/play} 4. Dai Ko Myo 14:08

Reiki Chants to system pieśni opartych na samogłoskach pochodzących z Kotodama- starożytnego wschodniego systemu leczenia dźwiękiem.

Jonathan Goldman usłyszał te pieśni zaprezentowane przez Nita Mocanu - mistrza Reiki podczas  konferencji p?Reiki & Sound? w marcu 2005.
Dokonał ich nagrania w formie pięknych śpiewów chóralnych, denergetyzujących, dostarczających  wielkiej przyjemności słuchania.

Reiki i muzyka łączy jedna zasada- zasada dostrojenia.Kiedy postanawiamy zwiększyć przepływ  energii w naszych ciałach, możemy dostroić się do silniejszego strumienia; kiedy postanawiamy zharmonizować niezdrowe wibracje w naszym ciele, możemy dostroić się do tych zdrowych.

System Reiki wykorzystuje japońskie znaki Kanji jako symbole.
Każdy symbol jest pewnego rodzaju kluczem służącym aktywowaniu energii, która ułatwia redukcję stresu, relaksację i leczenie.
Niektórzy twierdzą, że Usui Sensei początkowo wykorzystywał cztery pieśni Kodama kiedy stosował Reiki.

Z tego względu ?Reki Chants? zostało skomponowane z dźwięków czterech symboli, o których mówi się, że zostały wybrane, aby podtrzymywać częstotliwości czterech Kotodama.

?Reiki Chants? jest przeznaczone do wspomagania i wzbogacania techniki Reiki oraz innych metod leczenia energiami, jak również wprowadzania słuchacza w stan równowagi i harmonii.

W ?Reiki Chants? zostały wykorzystane 4 symbole i przypisane do nich pieśni:

1.?Choku Rei? -symbol ?Mocy?, jest używany, aby wzmocnić światło i sprowadza skupienie. Ten symbol wzmacnia moc i przepływ Reiki kiedykolwiek jest stosowany.

2.?Się He Ki? : Symbol ?Leczenia emocjonalnego?, stosowany do sprowadzania harmonii i pokoju oraz równowagi, twojego umysłu i emocji, energii męskich i żeńskich oraz prawej i lewej półkuli.

3.?Hon Sha Ze Sho Nen? : Symbol ?Odległości? - łączący słuchacza z energią przenoszącą leczenie poprzez przestrzeń i czas.Ponieważ czas i przestrzeń są głównie tworami ograniczonego umysłu, ten symbol działa na wszystkich poziomach i wymiarach, stwarzając pomost między linearnym czasem i przestrzenią.

4.?Dai Ko Myo?: Symbol ?Mistrza? używany do przywołania pełnej mocy energii Reiki i łączy nas jako Jedno.Stosowany przede wszystkim w procesie zestrojenia do połączenia otrzymującego z energią Reiki i do podniesienie jaźni oraz do wspomagania procesu leczenia Reiki.

Czas trwania: 43:41

Cena 35,00 30,00 zł