Jonathan Goldman - DE - STRESS

Stworzone przez jednego z najbardziej na świecie cenionych autorytetów w zakresie terapeutycznego zastosowania dźwięku. DE- STRESS składa się z trzech pięknych utworów doskonałych do sprowadzania spokoju i harmonii w twoim domu lub w pracy. Instrumenty klawiszowe, cytra, gitara, flet, harfa, wokale i misy tybetańskie połączone z najnowszymi osiągnięciami technologii dźwięku tworzą spokojną przestrzenną muzykę  dostarczającą wielkiej przyjemności podczas słuchania.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jonathan_goldman/jonathan_goldman_de_stress_tranquil_space_1.mp3{/play}1. Tranquil Space 23:23

Piękna i relaksująca muzyka przestrzenna.
Delikatne dźwięki wody natury. Wolne pulsujące dźwięki uspokajające rytm serca i oddychanie.

Psychoakustyczne częstotliwości dźwiękowe relaksujące umysł i ciało Delikatnie włączone, ciche afirmacje pozytywne, posiadające wielką moc a zarazem pełne harmonii.

Witaj w świecie ?DE-STRESS? - miejscu kojącego i relaksującego spokoju.
DE-STRESS jest jak oaza wyciszenia, gdzie można choć na chwilę odejść od świata zmartwień i  rozpłynąć się we wszechświecie pokoju i ciszy.

Słuchanie pewnych dźwięków jest nadzwyczaj użytecznym sposobem zredukowania stresu i wzbogacenia stanów uspokojenia i relaksacji.

Jest to uzasadnione między innymi przez fakt, że nasz system nerwowy jest bardzo podatny na  dźwięki zewnętrzne. Rytmy naszego serca, oddechu i fal mózgowych ulegają wpływowi dźwięków,  które słyszymy. Dźwięki, takie jak te, które słyszysz na nagraniu DE-STRESS ułatwiają  osiągnięcie przez słuchacza stanu harmonii, spokoju. DE-STRESS zostało skomponowane specjalnie w celu redukowania stresu u słuchacza.

Łącząc sztukę i naukę o leczeniu dźwiękiem, DE-STRESS stwarza u słuchacza wyraźny, głęboki efekt. Nagranie prezentuje delikatną przestrzenną muzykę o powolnym rytmie, co ułatwia zwolnienie rytmu serca i wyrównanie oddechu.

Wykorzystane są także szczególne tony o działaniu psychoakustycznym i częstotliwości, do których dopasują się twoje fale mózgowe i zsynchronizują twój system nerwowy z wyciszonymi i relaksującymi dźwiękami.

Gdy tylko zaczniesz słuchać tej muzyki, rytm serca, fale mózgowe i oddech, staną się wolniejsze. Bez słów ani barwnych melodii, które mogłyby wziąć i rozproszyć twój świadomy umysł, wielowarstwowe przestrzenne dźwięki DE-STRESS pomogą wejść w rezonans z kojącą energią tego nagrania a w chwilę później - w stan głębokiej relaksacji.

Towarzyszące muzyce misy tybetańskie, także dostarczają niezwykłych dźwięków, znakomicie redukujących stres. Usłyszysz również delikatne dźwięki strumienia, zawierające częstotliwości, które wspomagają spowolnienie fal mózgowych do głębokich stanów theta/delta ? optymalnych dla głębokiej relaksacji.

Dodatkowo, DE-STRESS zawiera kilka relaksujących a jednocześnie silnie oddziałujących afirmacji. Są one bardzo ciche, niesłyszalne dla świadomości słuchacza, ale posiadają pozytywny wpływ na poziomie podświadomym.

Te afirmacje mogą sprowadzić u słuchaczy bardzo wyraźne pozytywne efekty.

Jesteś spokojny i zrelaksowany Odczuwasz pokój i harmonię wewnętrzną Twoje ciało jest zrelaksowane i rozluźnione W twoim umyśle jest cisza i pokój Twoje serce jest otwarte i kochające
Z dnia na dzień w każdy możliwy sposób czujesz się coraz lepiej Jesteś osobą zdrową, szczęśliwą, zachwyconą życiem.

DE-STRESS zostało stworzone specjalnie w celu wyciszenia i zrelaksowania cię.
Jednakże muzyka otworzy dla ciebie swoje możliwości tylko wtedy, kiedy na to pozwolisz.
Dlatego, aby stosowanie nagrania przyniosło efekt, zalecane jest odcięcie się od wszelkich stresujących czynności i pozwolenie sobie na ?mini urlop dźwiękowy? od wszystkiego, co miało niekorzystny wpływ na ciebie.

Zanim zaczniesz słuchać, znajdź spokojne miejsce, w którym z całą pewnością nikt nie będzie cię niepokoić. Uzgodnij ze sobą, że podczas słuchania nagrania nie będziesz odbierać telefonu ani wykonywać żadnej czynności, która mogłaby odciągnąć cię od doświadczanie ?dźwiękowego urlopu?.

Słuchaj nagrania w pozycji, która jest dla ciebie najwygodniejsza, aby doświadczyć jak najgłębszego relaksu.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jonathan_goldman/jonathan_goldman_de_stress_angel_dreams_2.mp3{/play}2. Angel Dreams 22:11

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jonathan_goldman/jonathan_goldman_de_stress_peaceful_journey_3.mp3{/play}3. Peaceful Journey 26:36

Czas trwania: 01:12:08

Cena 35,00 30,00 zł