Jonathan Goldman - Waves of Light

Nagranie prezentuje częstotliwości Świętych Kodów Leczniczych poprzez zastosowanie 9 kamertonów Świętej Harmonii, aby stworzyć wyciszające przestrzenne dźwiękowe środowisko pokoju i wyciszenia.

Do Głębokiej relaksacji i leczenia

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jonathan_goldman/jonathan_goldman_waves_of_light_1.mp3{/play} 1. Waves of Light 72:09

W 1998 rozpocząłem zgłębianie zagadnienia Leczniczych Kodów Biblii, po przeczytaniu książki o tym samym tytule autorstwa dr Josepha Puelo i dr Leonarda Horowitza.Ich książka opisywała te kody jako pochodzące z boskiego przekazu liczby, które mogły zostać zamanifestowane przez dźwięk.

Te święte kody zostały dane jako narzędzie służące przyspieszeniu planetarnej ewolucji.

Gdy tylko skończyłem czytać książkę, zorientowałem się, że potrzebne mi są kamertony, przycięte do częstotliwości wymienionej w książce. Wykonałem je a następnie dowiedziałem się, że były to pierwsze kamertony wykonane w takich częstotliwościach. Po raz pierwszy zostały one wykorzystane w nagraniu ?The Lost Chord?.

W 2001 r. dr Horowitz dał mi pełny zestaw 9 częstotliwości ( w książce przedstawiono tylko 6).

Miałem zatem pełen zestaw częstotliwości, które przekazywałem poprzez odpowiednio sporządzone kamertony. Zostały one potem wykorzystane na płycie ?Holy Harmony?.

Przyjęcie nagrania przeszło moje oczekiwania. Jestem bardzo wdzięczny, że to się wydarzyło.

Z powodu tak pozytywnej reakcji na te niezwykłe dźwięki, postanowiłem kontynuować pracę nad różnymi sposobami komponowania i nagrywania tych Leczniczych Kodów wykorzystując kamertony z  ?Holy Harmony?, aby zbadać różne sposoby przekazania ludziom  tych niezwykłych właściwości.

W WAVES OF LIGHT prezentuję inną możliwość wykorzystania tych niezwykłych kamertonów- jako  pięknych przestrzennych instrumentów leczniczych. Dźwięk wydobywany ze wszystkich 9 kamertonów ?Holy Harmony? w taki sposób, aby stworzyć przestrzenne tło dźwiękowe. Te kamertony wykorzystane są w selektywny sposób, tak, że w nagraniu nie słychać żadnej konkretnej melodii ani ułożonej sekwencji dźwięków.

Delikatne i relaksujące tony tych kamertonów Holy Harmony mogą mieć specjalne właściwości lecznicze.Są znakomite do stwarzania bardzo kojącej atmosfery, użytecznej podczas kontemplacji i relaksacji. Wykorzystywałem je z bardzo dobrym skutkiem do uwalniania stresu i do snu.

Wielu ludzi doświadczyło nadzwyczajnej mocy częstotliwości Kodów Leczniczych wykorzystując je do leczenia i transformacji. Dr L. Horowitz nazywa te częstotliwości ?Doskonałym Boskim kręgiem dźwięku?. Niektórzy wierzą, że te częstotliwości są rzeczywistymi Tonami Solfeggio ? oryginalnymi dźwiękami stworzenia. Zachęcam was do poszukania różnych informacji, odkrywania przeróżnych sposobów interpretacji i sposobów wykorzystania.tych niezwykłych częstotliwości.

Bez względu na to, jaka filozofia czy teoria wiąże się z wyjątkowymi tonami kamertonów ?Holy Harmony?, wykorzystane w nagraniu WAVES OF LIGHT tworzą kojące otoczenie dźwiękowe, które  uspokoi i zrelaksuje cię.

To nagranie jest idealne do wszelkich praktyk kontemplacyjnych, gdy pragniesz osiągnąć równowagę i skupienie lub gdy chcesz się po prostu zrelaksować.

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=cPLoqMs-4uU 350 283]

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jonathan_goldman/jonathan_goldman_waves_of_light_1.mp3{/play} 1. Waves of Light 72:09

Cena 35,00 30,00 zł