Jonathan Goldman - Crystal Bowls Chakra Chants

Przeznaczeniem tego nagrania jest wprowadzanie w rezonans i łączenie energii ośrodków ciała zwanych czakrami. Dźwięki w ?Crystal Bowls Chakra Chants? mają stworzyć równowagę w ciałach fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym.  Dźwięk dotyka nie tylko naszych uszu (oraz naszego mózgu), lecz także naszych ciał fizycznych i subtelnych. ?Crystal Bowls Chakra Chants? może być wykorzystana na kilka sposobów:

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jonathan_goldman/crystal_bowls/1.mp3{/play}1. Base Chakra - Ruby Resonance 10:59

Po pierwsze, jako narzędzie samo-leczenia i medytacji.

Dźwięki na tym nagraniu wspomagają zarówno zapoczątkowanie procesów równoważenia czakr jak i rozszerzenia świadomości. Pomocne jest skupienie uwagi na konkretnych czakrach, gdy rozpoczynają się przypisane im pieśni. Słuchanie i medytowanie w ten sposób wzbogaci doświadczenie rezonansu czakr w twojej dźwiękowej podróży.

Po drugie Crystal Bowl Chakra Chants? może być wykorzystane jako dźwiękowe tło sprowadzające równowagę i jedność podczas pracy z energiami subtelnymi i z ciałem. Dźwięki na tym nagraniu pomagają wejść w stan głębokiej relaksacji, wspomagają także doświadczenie leczenia. Odtwarzanie ?Crystal Bowl Chakra Chants? sprowadzi równowagę i leczenie dla wszystkich, znajdujących się w pomieszczeniu.

Po trzecie: ?Crystal Bowl Chakra Chants?może być użyte jako narzędzie do aktywnego tworzenia dźwięku i nauczenia się rezonowania własnych czakr poprzez dźwięk tworzony przez siebie.

W końcu, ?Crystal Bowl Chakra Chants? może być wykorzystane dla czystej przyjemności słuchania. Podczas gdy te dźwięki mogą zwiększyć równowagę i jedność, ten efekt może być uboczny w stosunku do doświadczenia przyjemności słuchania.

Intencja

W swoich książkach ?Healing Sounds?, ?Shifting Frequencies?, ?Tantra of Sound? oraz ?The 7 Secrets of Sound Healing?, podnoszę ważność intencji w doświadczeniu leczenia dźwiękiem.Formułą, którą rozwinąłem wiele lat temu jest ?Częstotliwość + Intencja=Leczenie?. ?Intencja? jest energią istniejącą poza dźwiękiem (częstotliwością) i może być prawdziwym kluczem do efektów dźwięku - w szczególności stworzonego wokalnie. Wierzę, że świadomość intencji wzbogaci doświadczenie leczenia dźwiękiem i efekt przesunięcia częstotliwości. Intencja, którą umieszczamy przy dźwięku, w istocie wpływa na nasze doświadczenie dźwięku. Inną formułą, którą stworzyłem i wykorzystałem w ? Crystal Bowls Chakra Chants? jest ?Wokalizacja + Wizualizacja = Manifestacja?.

Wizualizacją, którą kodujesz w tworzony przez ciebie dźwięk, pomoże energii tego dźwięku zamanifestować się. W ?Crystal Bowl? Chakra Chants? wykorzystane są między innymi różne święte samogłoski, Mantry Bija, oraz tybetańskie dzwonki Ting- Sha. Liczba uderzeń dzwonków przed każdą pieśnią wskazuje odpowiednią czakrę.

Jonathan Goldman

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jonathan_goldman/crystal_bowls/2.mp3{/play}2. Sacral Chakra - Ocean Gold 10:26

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jonathan_goldman/crystal_bowls/3.mp3{/play}3. Navel Chakra - Citrine Fire 10:14

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jonathan_goldman/crystal_bowls/4.mp3{/play}4. Heart Chakra - Rose of Compassion 10:03

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jonathan_goldman/crystal_bowls/5.mp3{/play}5. Throat Chakra - Egyptian Blue 10:25

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jonathan_goldman/crystal_bowls/6.mp3{/play}6. 3rd Eye Chakra - Indigo Vision 10:33

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/jonathan_goldman/crystal_bowls/7.mp3{/play}7. Crown Chakra - Diamond Light 10:23

Czas trwania: 72:46

Cena 35,00 30,00 zł