Erik Berglund - Harp Music for Children

Jest zbiorem utworów pochodzących z pięciu płyt Erika Berglunda, najbardziej kojących i pełnych pokoju. Wszystkie utwory zostały oczyszczone z zastosowaniem technologii Bio ? Sound. W czasach niepewności i napięć na świecie, dziecko wewnątrz nas potrzebuje spokoju. Kołysanki śpiewane są i grane dzieciom od zarania dziejów.

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/erik_berglund/harp_music_for_children/4.mp3{/play}4. Angel Lullaby 3:13

Istniejąca w muzyce moc przenoszenia nas do krainy marzeń jest ważniejsza teraz niż w jakichkolwiek innych czasach, szczególnie dotyczy to dzieci. Te dotykające serca melodie, grane na kojących strunach harfy wprowadzają nas w świat bezpieczeństwa, uwalniając i pogłębiając wewnętrzny pokój.

Muzyka jest idealna do zasypiania zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, może być też użyta do masażu, medytacji i wszędzie, gdzie potrzebny jest spokój.

To nagranie mogłoby być zatytułowane ?Muzyka harfy do ukojenia Duszy?. Każdy tytuł został wybrany ze względu na wyciszające właściwości, które łagodzą stres, sprowadzając głębokie poczucie wewnętrznego pokoju. Ta muzyka służy jako piękna kołysanka stwarzająca przestrzeń miłości dla marzeń i snów. ?Harp Music for Children? zawiera dziesięć najbardziej relaksujących utworów z pięciu płyt Erika Berglunda. W istocie to nagranie jest zbiorem ?The Best of Erik Berglund? dla stworzenia stanu wyciszenia i pokoju.

Jest to nie tylko cudowne nagranie dla dzieci. Jest czymś o wiele więcej. W każdym z nas jest dziecko, które pragnie bezpieczeństwa i pożywienia a to nagrania spełnia te potrzeby.

Odtwarzanie tej muzyki może także stworzyć cudownie kojący efekt dla otoczenia i każdej obecnej osoby. Będąc zanurzonym w anielskich tonach harfy, poczujesz jak delikatny masaż rozpuszcza sieć mentalnego zmartwienia i stresu, otwierając bramę duszy. To nagranie musi pochodzić z ?muzyki sfer?, nie z tego świata?. Recenja : Ginny Porter

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/erik_berglund/harp_music_for_children/1.mp3{/play}1. Angel Song 4:21

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/erik_berglund/harp_music_for_children/2.mp3{/play}2. Angel Of Hope 3:53

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/erik_berglund/harp_music_for_children/3.mp3{/play}3. Star Memories 6:22

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/erik_berglund/harp_music_for_children/4.mp3{/play}4. Angel Lullaby 3:13

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/erik_berglund/harp_music_for_children/5.mp3{/play}5. Angel Of Innocence 4:42

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/erik_berglund/harp_music_for_children/6.mp3{/play}6. Heart Reflection 6:10

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/erik_berglund/harp_music_for_children/7.mp3{/play}7. Angel Beauty 6:23

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/erik_berglund/harp_music_for_children/8.mp3{/play}8. Blue Lotus 5:04

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/erik_berglund/harp_music_for_children/9.mp3{/play}9. Spirit Of The Healing Waters 5:36

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/erik_berglund/harp_music_for_children/10.mp3{/play}10. Lotus Reflection 10:09

Czas trwania: 55:56

Cena 35,00 30,00 zł