Ani Williams - Songaia Vol 5

Używane jest m.in. w leczeniu chorób oczu, uszu, w terapii choroby Parkinsona, AIDS, choroby Alzheimera, alkoholizmu, w pracy nad rozwojem kreatywności i autoekspresji.
9. G# Sagittarius (Strzelec) * Kolor : błękit nieba * Czakra : Gardło/ Brwi.
10. A Capricorn (Koziorożec) * Kolor : indygo * Czakra: Brwi (Ajna).

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/ani_williams/songaia_vol_5/1.mp3{/play}1. G# Sagittarius (Strzelec) * Kolor : błękit nieba * Czakra : Gardło/ Brwi. 16:05

{play}http://www.anandamusic.pl/mp3/ani_williams/songaia_vol_5/2.mp3{/play}2. A Capricorn (Koziorożec) * Kolor : indygo * Czakra: Brwi (Ajna). 14:07

Jak samemu słuchać SONGAI ? Sugestie Autorki Dlaczego śpiewam ?

Podstawowym celem Systemu Leczniczego Songaia Sound jest przywrócenie ciału oraz polu energetycznemu brakujących częstotliwości w celu sprowadzenia równowagi i spójności. Śpiewanie swoich zagubionych tonacji sprowadza stan dobrego samopoczucia, służy równoważeniu, skupieniu oraz harmonizowaniu. Śpiewanie odżywia i zarazem oczyszcza. Śpiewanie wzmacnia system immunologiczny i uwalnia substancję ?dobrego samopoczucia?, czyli endorfiny. Śpiewanie rozszerza świadomość, wprowadza stany alfa- theta, które łączą sie z jasnością umysłu i leczeniem. Śpiewanie pomaga uwolnić się od tego co nas ogranicza, redukuje stres i stany chorobowe. Śpiewanie rozwija możliwości twórcze, jasność i prawdziwą wizję siebie, otwiera bramę do odkrywania własnej duszy.

W jaki sposób śpiewam ?
Płyty Songaia mogą być stosowane pasywnie jako łagodne tło muzyczne, delikatnie harmonizujące środowisko oraz twoje dźwiękowe otoczenie.Jest bardzo pomocna w redukowaniu stresu, wspomaga relaksację, sen, uśmierza ból, łagodzi nadpobudliwość u dzieci. Możesz słuchać nawet bardzo cicho, zajmując się zupełnie czymś innym i nie zwracając najmniejszej uwagi na nagranie. Dźwięk i tak dotrze do właściwych struktur i organów. (przyp. wydawcy)

Oto niektóre rekomendacje SONGAI
?Kasety i CD Songaia, które zastosowaliśmy dla naszych dzieci autystycznych pomogły im bardziej niż wiele innych środków .Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników. ? Sra. M. Morelos .Uniwersytet Meksykański ? Synchronizacja form fal pojawia się przez kontakt z delfinami oraz słuchanie Songai. Stan wykraczający poza odseparowanie się. Oto jak autyzm wychodzi z izolacji Dr Fritz Zimmermann, delfino Terapia, Meksyk.
 
?Stan naszych dzieci cierpiących z powodu ograniczonej motoryki i autyzmu zmienił się w bardzo widoczny sposób poprzez użycie nagrań Songaia w czasie naszych sesji. Widzieliśmy skoordynowane ruchy, których przedtem nie było, oraz wokalizowanie z muzyką wykonywane przez dzieci, które nie mówiły. Nagranie wywiera istotny wpływ na kontynuację naszego programu terapeutycznego.? Patricia Villegas, terapeuta neuropatologii dzieci, Meksyk.

Czas trwania: 28:50

Cena 35,00 30,00 zł