YOOtheme
piątek, 18 kwietnia 2014

Płyty CD można zamawiać telefonicznie (56)622 44 11, 607 776 737 oraz przez e-maila anandamus@to.home.pl Muzyka bez opłat - Zezwolenie na Publiczne Odtwarzanie Informacja Zamówienia można składać przez całą dobę

Witaj! Jesteśmy przekonani, że spodoba ci się oferowana przez nas profesjonalna, prezentująca najwyższy mistrzowski poziom muzyka relaksacyjna, ciesząca się wielkim uznaniem wśród rodziców i nauczycieli muzyka dla dzieci i muzyka do nauki, wspomagająca koncentrację, skuteczna w wielu działaniach terapeutycznych i leczniczych jak muzykoterapia i psychoterapia oraz w pracy pedagogicznej. Piękne wokale i doskonała muzyka instrumentalna sprowadzą harmonię, relaks i leczenie. Korzystaj z okazji - jest to muzyka zwolniona z opłat. Kupując nagrania w naszej promocji wspierasz program MY MUSIC FOR PEACE, którego misją jest zmniejszanie skali przemocy poprzez muzykę. W tym roku, w ramach programu, po raz drugi do Polski ma przybyć STEVE KINDLER, wirtuoz skrzypiec, grający na unikatowych 9 strunowych skrzypcach elektrycznych.
Obejrzyj YouTube z muzyką Steva Kindlera oraz innych muzyków, którzy wyrazili chęć udziału w programie My Music for Peace i wystąpić w Polsce.
Link

Muzyka do Reiki Email
Spis treści
Muzyka do Reiki
Strona 2
Strona 3
Strona 4
Wszystkie strony
KAŻDA PŁYTA CD W CENIE 30 zł

KUPUJĄC 5 PŁYT CD PŁACISZ TYLKO 100 ZŁ,  ZA KAŻDĄ NASTĘPNĄ TYLKO 20 ZŁ

Profesjonalnym zabiegom Reiki zawsze towarzyszy muzyka, jest wręcz nieodzownym elementem tego rodzaju leczenia.
Dźwięki muzyki ułatwiają rozluźnienie mięśni, zrelaksowanie i przygotowanie umysłu na przyjęcie energii.
Muzyka w czasie zabiegu ma wspierać i uprzyjemnić terapię, zwiększać jej skuteczność.
Podstawowym warunkiem pozytywnego oddziaływania muzyki podczas zabiegu Reiki jest jej pełna  akceptacja ze strony pacjenta. Muzyka powinna się podobać i sprawiać przyjemność klientom o  różnych upodobaniach i różnym stopniu przygotowania do odbioru muzyki leczniczej czy medytacyjnej.
Zabieg Reiki to przekazywanie energii, z tej racji stosowana muzyka powinna odznaczać się zarówno wysokim profesjonalizmem jak i spokojnym, wyrównanym tempem.
Chociaż wszystkie tytuły spełniają obydwa kryteria, różnią się klimatem oraz instrumentacją.
Poniższe tytuły od lat sprawdzają się w USA i krajach Europy Zachodniej. Kilka z nich stosowane jest w Polsce, od momentu, w którym Reiki przyszło do naszego kraju w 1988 za pośrednictwem mistrzyni Brigitte Mueller, podczas zainicjowanego przez nas wydarzenia znanego jako Tydzień Pełni i Leczenia, zakończonego Medytacją na Wawelu.

 

PATRICK BERNARD - Sonic Feng Shui więcej >>>

Dźwiękowe Feng Shui – perfekcyjna muzyka o wielkiej mocy równoważąca i oczyszczająca energię w pomieszczeniu. Sprowadza harmonię i dobre samopoczucie, aktywuje twoją naturalną moc leczenia osiągania sukcesu. Doskonałe tło do jogi, masażu, relaksacji.

 

JONATHAN GOLDMAN - informacje oraz wszystkie tytuły

JONATHAN GOLDMAN - 2013 Ecstatic Sonics więcej >>>

Mantry, pieśni i święte dźwięki w fascynujących utworach tworzą kojące energie leczących i transformujących wibracji. Wyspecjalizowane częstotliwości  służą osiąganiu podwyższonych stanów świadomości poszerzaniu możliwości umysłu, osiąganiu stanu ekstazy.


J. GOLDMAN - Chakra Brainwave Harmonizer więcej >>>

Nowy dźwiękowy wymiar- rewelacyjne nagranie Synchro. Specyficzne tonacje i częstotliwości równoważą jednocześnie fale mózgowe i czakry. Muzyka pozwala  na delikatne wejście w głębokie stany relaksacji, a zarazem wprowadza siedem czakr w rezonans.


 

Przepiękna muzyka przeznaczona do harmonizowania i wzbogacania Reiki oraz innych systemów leczenia energiami. Tworząc to nagranie Goldman wykorzystał swoją pionierską pracę leczenia dźwiękiem w połączeniu z Kotodama, starożytnym systemem leczenia dźwiękiem.

 

 

Nowy wymiar dźwięku. Nagranie wykorzystuje Dźwięk Synchro, zaawansowaną wiedzę i  zęstotliwości, które ,oddziałują na ciało i jego systemy energetyczne równoważące i łączące jednocześnie fale mózgowe i czakramy, tworząc harmonię dla ciebie i partnera.

 

JONATHAN GOLDMAN - Dolphin Dreams więcej >>>

 

Unikalne dźwiękowe tło dla kobiet rodzących, oczekujących dzieci, karmiących, noworodków, niemowląt, dzieci. Znakomita muzyka medytacyjna. Głosy delfinów, szum oceanu, kojąca muzyka, miarowe, uderzenia serca nadają falom mózgowym długość alfa.

Bardzo wyrównana linia melodyczna, stosowana jest gdy pacjent jest w bardzo głębokim relaksie

 

JONATHAN GOLDMAN - Celestial Reiki więcej >>>

 

“Magiczne doświadczenie muzyczne -Instrumenty klawiszowe, gitara, cytra i dzwony tworzą doskonałe tło do zabiegów Reiki, ćwiczeń jogi, masażu, leczeniu, medytacji i wizualizacji. Magazyn “Yoga Yournal“ uznał to nagranie za “Najlepszą Przestrzenną Muzykę Transową

 

JONATHAN GOLDMAN - Celestial Reiki 2 więcej >>>

J. Goldman i Laraji ponownie stworzyli nadzwyczajną muzykę o hipnotycznym brzmieniu, otwierającą kanały energii Reiki do leczenia i przemiany. Instrumenty klawiszowe, flet, gitara, dzwony i cytra. Łagodna, płynna fala dźwięku, doskonała do relaksacji i medytacji.

 

JONATHAN GOLDMAN & SARAH BENSON - Holy Harmony więcej >>>

 

Oczyszczenie i błogosławieństwo, medytacja czystego piękna. Dwa nigdy przedtem nie wydane Święte Dźwięki: Lecznicze Kody Biblijne utworzone za pomocą kamertonów oraz śpiewane sylaby YHSVH (Yod Hey Shin Vav Hey),tworzące starożytne, święte imię Chrystusa.

 

JONATHAN GOLDMAN - Lost Chord więcej >>>

Nagroda Visionary Awards za: „Najlepszy album muzyki leczniczo medytacyjnej” roku 2001. Arcydzieło do medytacji, leczenia, pogłębienia wibracji ciała. Podróż przez czakramy i kabalistyczne Drzewo Życia / sefiroty. Mantry, alikwoty, ciąg liczb Fibonacciego.

 

JONATHAN GOLDMAN - Chakra Chants więcej >>>

NAGRODY Visionary Awards 1999 za “Najlepszy album muzyki leczniczo medytacyjnej”, oraz „Album Roku”. Muzyka harmonizuje i rezonuje czakramy podczas medytacji i leczenia dźwiękiem, ma przyjemne brzmienie, rozbudza zdolności parapsychologiczne.

 

 

GERALD JAY MARKOE - informacje oraz wszystkie tytuły

GERALD JAY MARKOE - Star Spirit więcej >>>

 

Nagranie przeznaczone zostało do wyciszania, ułatwiania zasypiania i łagodzenia napięcia. Szum wody i delikatne odgłosy przyrody oraz rytm bębna – ciepły ,kojący, wprowadza poczucie bezpieczeństwa. Doskonale sprawdza się podczas ćwiczeń kinezjologii edukacyjnej.