YOOtheme
piątek, 18 kwietnia 2014

Płyty CD można zamawiać telefonicznie (56)622 44 11, 607 776 737 oraz przez e-maila anandamus@to.home.pl Muzyka bez opłat - Zezwolenie na Publiczne Odtwarzanie Informacja Zamówienia można składać przez całą dobę

Witaj! Jesteśmy przekonani, że spodoba ci się oferowana przez nas profesjonalna, prezentująca najwyższy mistrzowski poziom muzyka relaksacyjna, ciesząca się wielkim uznaniem wśród rodziców i nauczycieli muzyka dla dzieci i muzyka do nauki, wspomagająca koncentrację, skuteczna w wielu działaniach terapeutycznych i leczniczych jak muzykoterapia i psychoterapia oraz w pracy pedagogicznej. Piękne wokale i doskonała muzyka instrumentalna sprowadzą harmonię, relaks i leczenie. Korzystaj z okazji - jest to muzyka zwolniona z opłat. Kupując nagrania w naszej promocji wspierasz program MY MUSIC FOR PEACE, którego misją jest zmniejszanie skali przemocy poprzez muzykę. W tym roku, w ramach programu, po raz drugi do Polski ma przybyć STEVE KINDLER, wirtuoz skrzypiec, grający na unikatowych 9 strunowych skrzypcach elektrycznych.
Obejrzyj YouTube z muzyką Steva Kindlera oraz innych muzyków, którzy wyrazili chęć udziału w programie My Music for Peace i wystąpić w Polsce.
Link

Muzyka Relaksacyjna - Muzyka Relaksująca BEZ OPŁAT - strona 1

Strona 1, 2, 3, 4 następna>>>

KAŻDA PŁYTA CD W CENIE 30 zł

KUPUJĄC 5 PŁYT CD PŁACISZ TYLKO 100 ZŁ,  ZA KAŻDĄ NASTĘPNĄ TYLKO 20 ZŁ

Muzyka sprzyjająca osiąganiu stanu relaksacji powoduje zwolnienie rytmu oddechu, bicia serca, co z kolei wpływa na pracę mózgu w częstotliwości alfa (ok. 8 cykli na sekundę). Tymczasem w stanie, w którym funkcjonujemy przez większość dnia, mózg pracuje z częstotliwością beta (12 cykli na sekundę) co umożliwia nam sprawne działanie i reagowanie.
Gdy pojawia się stan relaksu, zwiększa się podatność podświadomości na sugestie i afirmacje, odczucia oraz obrazy.
Jednocześnie następuje wyciszenie emocji oraz uspokojenie umysłu. Ciało uwalnia się od napięć, rozluźniają się mięśnie, co powoduje zmianę częstotliwości mózgu we wspomniany stan alfa. Obniża się poziom adrenaliny, noradrenaliny, znanych jako hormony stresu, dzięki czemu wyraźnie poprawia się funkcjonowanie układów organizmu.

Nasza oferta muzyki relaksacyjnej jest bardzo bogata i zróżnicowana, obejmuje zarówno muzykę instrumentalną jak i wokalną, muzykę działającą poprzez dostarczanie łagodnej przyjemności słuchania oraz muzykę wprowadzającą w stan głębokiego relaksu. Więcej informacji o Muzyka Relaksacyjna

Nasza oferta płyt CD z kategorii Muzyka Relaksacyjna

 

Gerald Jay Markoe - Ancient Ceremonies więcej >>>

Magiczna podróż do pradawnego świata czarnoksiężników, zamków i jednorożców, inspirowana Stonehenge i Druidami. Harfa, flet, obój, instrumenty strunowe i dzwony z przestrzennym delikatnym tłem. Doskonała muzyka do jogi, medytacji, relaksacji, muzyka do masażu.

 

Gerald Jay Markoe - Best of the Pleiades więcej >>>

Zamknij oczy i pozwól tej muzyce przepływać przez siebie - rozpocznij 70 minutowy pobyt na Plejadach - z barwnym wachlarzem niezwykłych doznań. Poetycka, marzycielska muzyka do relaksacji, redukcji stresu, rozluźnienia, medytacji, pomocna także w uczeniu się.

 

Gerald Markoe - Celestial Mozart for Relaxation więcej >>>

Klasyka muzyki leczniczej. Łagodne utwory Mozarta w mistrzowskiej aranżacji  na instrumenty klawiszowe w tempie 28-60 uderzeń na minutę. Zastosowanie: relaksacja, joga, Tai Chi, masaż, muzykoterapia, sen, wspomaganie uczenia się, łagodzenie depresji.

 

Gerald Jay Markoe - Celestial Music for Sitar więcej >>>

Przepiękne melodie z Indii na sitar, sarod i flet na tle instrumentów klawiszowych, sprawią, że poczujesz, jak mrugają gwiazdy, krążą planety i niebiańskie istoty promieniejące miłością, pokojem i harmonią. Do medytacji, jogi, reiki, leczenia, masażu i relaksacji.

 

Gerald Jay Markoe - Healing Energy więcej >>>

Nagranie pobłogosławione przez słynnego brazylijskiego uzdrowiciela Jana od Boga, dokonane w jego duchowym centrum w Abadianie. Harfa, flet, instrumenty strunowe i dęte oczyszczą serce i umysł, sprowadzą stan relaksu, umożliwiający działanie leczniczej energii.

 

Gerald Jay Markoe - Melodies from the Pleiades więcej >>>

Zjawiskowa muzyka, ulotna i tajemnicza inspirowana przez skupisko gwiazd znane jako Plejady. Instrumenty klawiszowe tworzą bogatą orkiestrację,  doskonałe tło do relaksacji, masażu, medytacji i leczenia a także uczenia się. Rozwija wyobraźnię i kreatywność.

 

Jeffrey Thompson - Delta Sleep System - Program 1 więcej >>>

Mistrzowskie nagranie, w których dr Thompson stosuje szereg klinicznie sprawdzonych i udokumentowanych technik do delikatnego wprowadzania fal mózgowych w optymalny stan głębokiego relaksu oraz odżywczy, przynoszący wypoczynek sen.

 

Jeffrey Thompson - Delta Sleep System - Program 2 więcej >>>

Kontynuacja Prog.1 Muzyka o wielu poziomach dźwięku, specjalnie skonstruowana z zastosowaniem mikrofonów 3-D.Marzycielska, mistyczna i relaksująca bez dominującej linii melodycznej. Przenosi częstotliwości, pozwalające falom mózgowym osiągnąć stan świadomości właściwy dla snu.

 

Jeffrey Thompson - Alpha Relaxation System Program 1 więcej >>>

Muzyka zawierająca wzorce dźwiękowe wzbogacające stan Głębokiej Relaksacji Alfa. Doświadcz wyraźnego poczucia oddalenia od stresu i problemów a zarazem  poszerzenia możliwości umysłu. Wspaniała  pomoc w redukcji stresu, do medytacji, relaksacji.

 

Jeffrey Thompson - Alpha Relaxation System Program 2 więcej >>>

Muzyka zawierająca częstotliwości, wywołujące fale na pograniczu Alfa i Beta. Zwiększa koncentrację i produktywność, umysł pozostaje w zrównoważonym, bezstresowym stanie. Znakomita  w tle podczas pracy przy komputerze, uczenia się, czytania, spotkań.

 

Jeffrey Thompson - Brainwave Suite - Awakened Mind więcej >>>

W nagraniu dokonanym za pomocą trójwymiarowych technik, wykorzystano 15 różnych częstotliwości fal mózgowych. Zestroją się ze stanem mózgu, będącym kombinacją Alfa/theta, często zwanym „Wzorcem obudzonej świadomości” Jasność umysłu, koncentracja.

 

Jeffrey Thompson - Brainwave Suite - Insight & Intuition więcej >>>

Wzorce fal mózgowych THETA, trójwymiarowa technologia dźwięku, dźwięki natury, techniki „dudnienia różnicowego” połączone z wprowadzą twój mózg w stan umiejętności rozwiązywania problemów, ożywionej wyobraźni, inspiracji artystycznej i ekspansywnej kreatywności.

 

Jeffrey Thompson - Brainwave Suite - Relaxation & Meditation więcej >>>

Dźwięki deszczu, odległego grzmotu, strumienia, głosy ptaków połączone z częstotliwościami alfa. Tworzy stan jasności umysłu, podwyższonej wnikliwości i głębokiego poczucia skupienia i wyciszenia. Nagranie to jest doskonałym narzędziem do różnorodnych  praktyk głębokiej medytacji.

 

Jeffrey Thompson - Brainwave Suite - Sleep & Rejuvenation więcej >>>

Oryginalne kompozycje połączone z zadziwiającymi efektami dźwiękowymi, tonami dzwonów tybetańskich, oceanu, wielorybów i fal delta w procesie zwanym „entrainment” czyli pobudzenie. Muzyka jest łagodna a zarazem niezwykła, sprowadzi głęboki relaks i spokojny, odżywczy sen.

 

PATRICK BERNARD - Atlantis Angelis więcej >>>

Legendarne nagranie od lat zachwyca  słuchaczy na całym świecie. Mantry leczące różne części ciała, oczyszczające umysł. Majestatycznie  piękne, świetnie zaaranżowane z wokalizami, chórkami i delfinami tworzą cudowny spektakl.

 

PATRICK BERNARD - Sonic Feng Shui więcej >>>

Dźwiękowe Feng Shui – perfekcyjna muzyka o wielkiej mocy równoważąca i oczyszczająca energię w pomieszczeniu. Sprowadza harmonię i dobre samopoczucie, aktywuje twoją naturalną moc leczenia osiągania sukcesu. Doskonałe tło do jogi, masażu, relaksacji.

 

 

MARK KELSO - Cathedral więcej >>>

Nagrane w Katedrze Św. Jana Bożego w Nowym Jorku, fortepianowe improwizacje. Oczarują cię doskonałą akustyką i atmosferą tego miejsca, a porywająca wariacja na temat „Raghupati Raghava”, ulubionej pieśni Gandhiego wzniesie twoją duszę w inny wymiar.

 
Strona 1, 2, 3, 4 następna>>>